(מאור אלקסלסי)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
אשכנזי. התאקלם בכרמל (לירון מולדובן)
אשכנזי. התאקלם בכרמל (לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

יש כאלה שהקורונה הרסה להם עונת שיא, אבל במקרה של יובל אשכנזי היא הגיעה בול בזמן. לאחר שעבר ניתוח בכתפו, קשר מכבי חיפה מנצל את הפגרה שנכפתה עלינו כדי להחלים בנחת. הבוקר (חמישי), במקביל לעבודה האישית, אשכנזי מצא זמן כדי לשוחח עם האתר הרשמי של הירוקים ולספר מה עובר עליו בימים אלה.

"אני מתחיל את היום בארוחת בוקר ומיד עובר לסדרת תרגילים שקיבלתי במיוחד מהפיזיותרפיסט לחיזוק הכתף", הסביר אשכנזי בנוגע לסדר היום החדש שלו. "לחזור לכושר אחרי ניתוח, בטח בתקופה כזו, זה קצת מתאגר. לשמחתי עוזרים לי בשלט רחוק. אחר הצהריים מגיע האימון השני, חיזוק שרירי הרגליים עם גומיות ומשקולות. כמובן שאני גם עושה אימון אופניים ביחד עם שאר שחקני הקבוצה בזום, כמעט כל יום".

"יש יום אחד בשבוע שהגדרתי למנוחה בשביל למלא את הגוף באנרגיות חדשות", המשיך הקשר. "במקביל, אני צופה בסרטי דוקו על אנשים מצליחים ולומד המון איך להשתפר כבן אדם וכשחקן. בשבוע הראשון היו קצת כאבים, אבל היום אני כבר מבצע תרגילים חזקים יותר ובקרוב אתחיל לרוץ ולהתאמן עם כדור. השיקום עצמו לא היה פשוט, ימים בלי שינה, כאבים בלי אפשרות להזיז את היד - אבל היום אני מרגיש מצוין. שואף לחזור ביוני".

על התחושות שמגיעות הם החולצה הירוקה, הוסיף: "זה מרגיש נהדר. המועדון הזה עצום והקהל ענק ומרגש, הם מגיעים ומעודדים בכל משחק. גם בתקופה הלא ברורה הזאת, אני והשחקנים מקבלים הרבה הודעות תמיכה ודאגה. אנחנו מאוד מעריכים את העוצמה והחוסן של האוהדים. זה משהו לא רגיל. בצד המקצועי, אני חושב שהקבוצה שיחקה מעולה ברוב שלבי העונה. משבוע לשבוע חיפשנו איך אפשר להשתפר ולהיות טובים יותר".