(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
(ברני ארדוב)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

לאחר יותר מחודשיים של פגרה, הפועל חדרה תחדש היום (ראשון) את אימוניה לקראת חזרת משחקי ליגת העל. היא תעשה זאת בסגל קצר, על רקע המחלוקות בנוגע לקיצוץ.

כזכור, ביום שישי נפגשה הנהלת המועדון עם השחקנים והגישה להם מתווה קיצוץ של 50% עד תום העונה, אך השחקנים הציעו מתווה נגדי הכולל קיצוץ של 30%. בנוסף, הייתה מחלוקת לגבי תקופת החל"ת ועל המענקים.

הישיבה הסתיימה בפיצוץ ונוצרה מתיחות בעיקר בין השחקנים הבכירים לבין ראשי המועדון. הבכירים אף פנו לייעוץ משפטי, ואתמול הם גילו שהשחקנים בעלי החוזה לעונה הבאה זומנו לפגישה עם ההנהלה. בין השחקנים להם יש חוזה נמצא הקפטן, מנשה זלקה, דיא לבאבידי ו-ויסאם רבאח. בחדרה מאמינים שעם השלושה יגיעו לסיכום כבר היום ומחר הם יחלו להתאמן.

לאימון היום כאמור יתייצבו החיילים, גלעד אברמוב, יונתן לוי, רום ניזרי ואריאל מסיקה, וכן עדי טבצ'ניק, בן יוספי ואלון דרעי. כל היתר הינם שחקני קבוצת הנוער.

בחדרה מאמינים כי עד פתיחת הליגה יישרו את ההדורים ויגיעו לסיכום עם כל השחקנים. גם בגזרת הזרים ישנו סימן שאלה לגבי חלק מהם, כשהיחסים עם לוסיו מריניאו עלו על שרטון עוד מחלון ההעברות וייתכן שהוא יעזוב את ישראל לפני חידוש הליגה. בכל מקרה, אוסטין אג'ידה וג'ורג' פוצ'יבה הסכימו למתווה והחלו באימונים.