(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
שחר, לא צפוי לבצע שינוי גדול על הקווים (אלן שיבר)
שחר, לא צפוי לבצע שינוי גדול על הקווים (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

האם מרקו בלבול ימשיך במכבי חיפה? יכול מאוד להיות שהתשובה חיובית. למרות הכישלון להעפיל לשלבים המאוחרים בגביע המדינה ותודות ליכולת הטובה של הירוקים בליגה בתוספת להשפעת משבר נגיף הקורונה, נדמה כי יעקב שחר לא יבצע שינוי בעמדת המאמן.

כמה שחקנים במכבי חיפה סיפרו שהבעלים שוחח עם בלבול, אבל בשיחה לא דיברו הצדדים על העונה הבאה, אלא רק על החזרה לאימונים והאופטימיות שהליגה תשוב. בכל מקרה, לבלבול עומדות שתי נקודות חשובות לטובתו: הבאת מכבי חיפה לעונה הטובה ביותר שלה בעשר השנים האחרונות, והמצב הכלכלי הלא פשוט בעולם ואצל בעלי קבוצות הכדורגל בפרט.

מלבד השיחה עם בלבול, שחר וסגנו עוזי מור נפגשו גם עם השחקנים הזרים של הקבוצה מהכרמל וביקשו להבין אם משהו חסר להם נוכח המצב בשל הנגיף, והעובדה שלא יכולים לצאת מישראל למדינותיהם. הזרים הודו לבעלים על היחס ושמחו לשמוע שברגע שאפשר היה לצאת מהבית, הוא הגיע כדי לשוחח איתם.

חזיזה, יחזור בקרוב אחרי שעבר ניתוח (אנצ'ו גוש, סוכנות ג'יני)
חזיזה, יחזור בקרוב אחרי שעבר ניתוח (אנצ'ו גוש, סוכנות ג'יני) | צילום: ספורט 5

אחרי שתתקבל החלטה לגבי העונה, בחיפה יזמנו שחקנים לשיחות על קיצוץ בעונה הבאה כשגובהו יהיה תלוי בהכנסות מקהל מנויים, כרטיסים, זכויות שידור, טוטו וכו'. ארנסט מאבוקה יידרש לקצץ במשכורתו כדי להישאר, בעוד שכרו של סנטיאהו סלליך, שבחיפה מחזיקים באופציה לגביו לעונה הבאה, לא צפוי לעלות.

במקביל, נפגשו שחר ומור גם עם יניב כהן, שיעזוב בחודש הבא את תפקידו כמנכ"ל מחלקת הנוער. שמו של איציק עובדיה, שמאוד מוערך בכל הקשור לניהול ובנייה של מחלקה צעירה, עלה, אבל בשל המצב הכלכלי לא מן הנמנע שכרגע לא ימונה לכהן מחליף ומנכ"ל הבוגרים אסף בן דב יתעסק גם במחלקה הצעירה.

בעניין אחר, המאמנים האנגלים פול גרובס וניל קלארק נחתו לפנות בוקר ויילקחו למלונית עד להשלמת הבידוד. דולב חזיזה, שעבר ניתוח בגרמניה, שם חתכו לו עצב בשרירי הבטן, אמור לקבל הקלה מסוימת כשיחזור מחר או מחרתיים, מאחר ועבר בדיקת קורונה ונמצא שלילי.