(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
בקרוב יחגגו את חזרת אלונה? (דני מרון)
בקרוב יחגגו את חזרת אלונה? (דני מרון) | צילום: ספורט 5

אחרי תקופה של פסימיות, סימנים חיוביים בהפועל באר שבע: בקבוצה מעריכים כי קיים סיכוי שאלונה ברקת תחזור בה מהכרזתה לפיה לא תמשיך במועדון בעונה הבאה. בין הסיבות שגרמו לאלונה לשקול את צעדיה מחדש היו: פעולות הקהל להחזירה, ההסכם של השחקנים למתווה המקורי, ההתנהלות מול הנאמן עו"ד יצחק יונגר וההבנה של כל שחקני הסגל כי הם יצטרכו לקצץ במשכורתם גם בעונה הבאה.

הקיצוצים בעונה הנוכחית, כמו גם הצפי לקיצוץ רוחבי בעונה הבאה, יגרמו לכך שאלונה ברקת לא תצטרך להביא 20 מיליון שקלים מהבית על מנת לעמוד בהתחייבויות הקבוצה. לערוץ הספורט נודע כי שני מיליון יורו ממכירת דיא סבע הועברו לקבוצה במסגרת ההסכם והתשלום השני, ובנוסף עוד מאות אלפי יורו מעסקאות עדן שמיר וחאתם עבד אלחמיד שחולקו גם הם לתשלומים.

המשמעות היא שבאר שבע הכניסה למעלה מעשרה מיליון שקלים רק בזמן האחרון, וברקת יודעת שהכסף הזה לא יכול לשוב אליה אלא רק לסייע בהמשך תפעול המועדון עד למכירתו. עסקאות דוד קלטינס ומיכאל אוחנה חופפות בסכומים פחות או יותר ולכן אינן נכללות בחישוב.

"אנחנו מקווים שכעת יהיה רוגע מסוים, שאולי יאפשר לאלונה להתחרט אחרי שעשינו רבות לטובת הקבוצה", התייחסו שחקני הפועל באר שבע למצב, "למרות שהיה מי שניסה לצייר אותנו כאנשים הרעים בסיפור, גרמנו לכולם להבין שמלכתחילה רצינו לבוא לקראת המועדון ועוד נסייע בעתיד".