sportFive1012107
צילום: ספורט 5
עובדים בשיתוף פעולה עם אבוקסיס (אלן שיבר)
עובדים בשיתוף פעולה עם אבוקסיס (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

שחקני הפועל באר שבע עושים שריר ומתברר שגם הקהל האדום לא מרוצה בלשון המעטה. ארגון האוהדים הבכיר של המועדון סיפק הכרזה חד משמעית בנוגע למצב הסבוך אליו נקלע, כשהוא מגבה את הנאמן ותוקף את הכוכבים שדורשים את שכרם.

"במהלך התקופה, נפגשנו עם אלונה ברקת, שחקנים, הנהלה ועובדי המועדון.פעלנו מאחורי הקלעים ואנחנו עדיין פועלים ונפעל כך גם בעתיד על מנת להוביל את המועדון ביחד איתכם ועם כל הקהילה הנדירה הזאת שנקראת אוהדי הפועל באר שבע בחזרה למקום שכולנו רוצים וראויים להיות בו. אנחנו יכולים להבטיח לכם שאנחנו לא נחים לרגע ושלא ניתן לאף אדם, גוף, או מערכת לפגוע במועדון באופן מכוון".

"בכדי לצאת לדרך חדשה ומאתגרת לאחר ההחלטה שאלונה קיבלה יש לבצע תהליך הבראה למועדון והתקציב. הצלחה בתהליך הזה תהיה היסוד הראשון והחשוב ביותר בשלב הבנייה מחדש ושימור המותג שנקרא הפועל ב"ש. זאת במטרה למציאת רוכש/ים שיחד איתנו יצעידו את המועדון לפסגות ושיאים חדשים בעתיד".

"אסי רחמים, אליניב ברדה ומאור מליקסון הם ה"טריו" שלנו. אלו הפרסונות שיובילו את המועדון בעתיד הקרוב (ומבחינתנו לכל החיים) ואנחנו סומכים עליהם ועל הכוונות הטובות והטהורות שלהם למען המועדון הזה בעיניים עצומות. הטריו עובד בשיתוף פעולה מלא עם מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס והנאמן יונגר וזאת כמובן בכפוף לתקציב שיוגדר מראש ע"י צפי ההכנסות בעונת המשחקים הבאה. תקציב הקבוצה בעונה הבאה  יתבסס על הכנסות טבעיות של המועדון ובשביל להגיע ליעד הזה המועדון נאלץ לעשות קיצוץ רוחבי וכואב אצל כל המשתכרים הבכירים. החל משחקנים, צוות מקצועי, הנהלה וכו'".

שחקני ב
שחקני ב"ש שימו לב, הקהל יחד עם הנאמן (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

ובשלב זה, ארגון האוהדים תקף את החלטת השחקנים: "הקבוצה לא הולכת לפירוק בשום אופן. השחקנים והאוהדים מבינים את המצב החדש (שהוא לא רק אצלנו אלא בכל המועדונים בעולם). השחקנים והצוות המקצועי מצידם יקצצו כמה שניתן ומי שלא יסכים לקיצוץ הרוחבי לא יישאר בהפועל ב"ש. מקומו לא איתנו. מי שיתבכיין במצב בו לאנשים אין פרנסה בבתים ועסקים קורסים ויבקש להרוויח 300 אלף דולר נטו ולא 200 אלף דולר נטו בעונה לא יהיה כאן".

"יש מציאות חדשה ואנחנו ממליצים לכל המשתכרים הבכירים במועדון ובראשם השחקנים להתרגל אליה ולהגיע לפשרות בהתאם למצב, כל מי שמתנגד למתווה כדאי שיסתכל מסביבו מה קורה בקבוצות אחרות ושיידע טוב מאוד שלשים מקלות בגלגלים של תהליך ההבראה למועדון לא ישתלם לו בשום צורה".

"תקופה לא קלה עוברת על כולנו אבל אנחנו כאן כדי להישאר. הקורונה תעבור, המשחקים יחזרו, אנחנו ניתן תצוגות ביציעים והשחקנים על המגרש והמועדון הזה יירכש על ידי גוף או אדם פרטי שיהיו ראויים ויובילו אותו בגאווה קדימה", חתם הארגון.

כפי שכתבנו במהלך השבוע, הפועל ב"ש כבר ערכה שיחות בנוגע לקיצוץ עם ארבעה שחקנים - שיר צדק, אוהד לויטה, אנתוני וארן ולואי טאהה. ארבעת סירבו לקיצוץ של בין 45 ל-50 אחוזים משכרם. האם ההודעה הזו תגרום לשינוי במחשבה? ימים יגידו.

אוהדים יקרים שבוע טוב, נציגי ארגון האוהדים אולטראסאוט נפגשו עם נציגים מעמותת וסרמיליה, היציע המזרחי "בנצי", עמה יעמיק...

Posted by UltraSouth on Saturday, May 2, 2020