(דני מרון)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
אוחנה וחוגג. חוזרים לעניינים (דוברות בית
אוחנה וחוגג. חוזרים לעניינים (דוברות בית"ר ירושלים) | צילום: ספורט 5

יש קבוצות ש"פגרת הקורונה" שינתה להן את העונה כולה, אבל בית"ר ירושלים? היא פשוט המשיכה מאיפה שהפסיקה עם 0:3 מרשים על בני יהודה אמש (שני). עם זאת, בבוקר שאחרי המשחק בקבוצה לא עוסקים רק בהיבט המקצועי אלא גם במשמעתי. אחד השחקנים המשמעותיים בקבוצה, עלי מוחמד, לא פתח ב-11 בגלל שאיחר למשחק.

הקשר טען כי מדובר בטעות בשעה וכי האיחור נעשה בתום לב, אך בכל מקרה יוזמן לבירור, כשההערכה היא שהוא לא ייענש, אלא יזמין את שחקני הסגל לארוחה. חזרה לכדורגל, היכולת בשכונת התקווה הוציאה לא מעט חיוכים אצל הירושלמים, כשבמוקד, איך לא: אלירן עטר.

"עטר בכושר טוב מאוד, הוא מגיע מוכן לפתיחת הליגה", אמרו שחקנים בקבוצה על החלוץ, שכבש צמד בשכונת התקווה. "גם נגד נתניה שיחקנו טוב, אבל שם החמצנו המון במחצית הראשונה. זה ההבדל".

בינתיים, דן איינבינדר ממשיך בתהליך ההחלמה שלו והוא צפוי להיות כשיר לקראת המשחק מול הפועל באר שבע. "יש מלחמה בריאה על ההרכב ועל הסגל", אמרו בבית"ר. "כולם צריכים להוכיח את עצמם כדי להרוויח את מקומם. צריך לזכור שמיכאל אוחנה עדיין לא כשיר, יש פה סגל טוב. המטרה? להבטיח את ההשתתפות באירופה כמה שיותר מהר".

רוני לוי אמנם לא שוחח עם השחקנים אחרי המשחק, אבל בדלתיים סגורות הוא הביע שביעות רצון מהאגרסיביות שלהם. עד חזרת העונה, איתמר ניצן, אורי מגבו, שלום אדרי ואופיר קריאף צפויים לחתום על הארכת החוזים שלהם.

לגבי טל בן חיים, שחוזהו מסתיים בסוך החודש, עדיין קיימת אי וודאות ולא ברור אם ישחק עם הקבוצה ביוני/יולי, בשלבי הפלייאוף. כפי שציינו בעבר, מאחר ואין כוונה להאריך לו את החוזה בעונה נוספת, בבית"ר מעדיפים לא לשלם לו את השכר על חודשי הקיץ, אך דקות משחק בפלייאוף - דבר שמצופה ממנו בקבוצה - עשויות להקנות לו חוזה לעונה הבאה. 

בנושא אחר, בית"ר הודיעה היום על פתיחתו של שלוחה חדשה בעיר גדרה, במסגרת בי"ס לכדורגל המתקיים שם. "הקבוצה נחשבת למוקד מעניין עבורנו, מאחר וגדרה היא אחת הערים המתפתחות בישראל, וכוללת בתוכה אוכלוסיה צעירה שתוכל לתת לילדיה הכוונה מקצועית בתחום הכדורגל".