(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
השחקנים ממתינים להחלטה (אלן שיבר)
השחקנים ממתינים להחלטה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, אלונה ברקת תודיע בתוך 48 שעות, לפני כניסת חג הפסח, אם החליטה להיענות לבקשות הרבות של השחקנים, האוהדים והמקורבים להישאר במועדון, או לוותר אחרי 14 שנים על מפעל החיים שבנתה בנגב.

מקורביה של ברקת טוענים שעל אף הסכמת השחקנים למתווה המקורי, שכולל קיצוץ של 30 אחוזים למשך 15 משכורות, לבעלת הבית כבר נגמרו האנרגיות. מנגד, גורמים בקבוצה מקווים כמובן כי ברקת תשוב, גם אם זה אומר בהקצאת סכום נמוך משמעותית מ-20 מיליון השקלים שהבטיחה אם השחקנים היו חותמים בזמן על המתווה.

"רק חזרה של אלונה תאפשר לנו לחגוג את פסח בכיף", אמרו גורמים בקבוצה. גם אתמול המשיכה ברקת לשוחח עם גורמים בקבוצה ביניהם החשב, היועץ המשפטי והמנכ"ל אסי רחמים.

בינתיים ובזמן שהשחקנים ממתינים לתשובה מצד ברקת, הם אמורים לקבל היום או מחר את משכורות חודש מארס. הנאמן, עו"ד יצחק יונגר, טוען כי על אף שהשחקנים לא הודיעו לביטוח הלאומי על הוצאתם לחופשה ללא תשלום, זו אינה אשמתו והוא מבחינתו פעל תחת החוק. המשמעות היא שהשחקנים יקבלו כסף רק על הימים שבהם התאמנו, שמסתכמים ב-18 ימים בלבד.

השחקנים כועסים בעיקר על כך שהזרים יקבלו בנוסף לשכר על 18 ימים עוד דמי מחייה בסך 9,000 ש"ח. השחקנים הפצועים כמו בן ביטון, מרואן קבהא, ארנסטס שטקוס ורמזי ספורי מן הסתם ידרשו לקבל את כל שכרם על חודש מארס, אך עו"ד יונגר ציין כי אף אחד מהפצועים לא הביא מכתב מרופא שהוא פצוע, ולכן לא מגיע להם לקבל כספים על חופשת מחלה.