(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
שהר. פגישה עם יונגר (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
שהר. פגישה עם יונגר (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

קפטן הפועל באר שבע, מיגל ויטור, יוכל לעזוב את המועדון ללא תמורה עד שבועיים לפני פתיחת העונה הבאה. כך עולה מההסכם שנחתם עם הבלם הפורטוגלי, שהסכים לקיצוץ רחב בחוזהו. במסגרת הסעיף, אם הקפטן יקבל הצעה כלכלית משמעותית טובה יותר מזו שלפני הקיצוץ, הוא יזכה בברכת הדרך.

אחרי שסגר על קיצוץ עם ויטור, ז'וסוואה, אוהד לויטה ושיר צדק, נאמן הקבוצה עו"ד יצחק יונגר ימשיך בפעולות הקיצוץ. בן שהר, באמצעות סוכנו רונן קצב, קיבל מסר על קיצוץ של 50%, כמו גם דוד קלטינס. אורן ביטון התבקש ל-30% ועם השחקנים מהמגזר ישבו רק השבוע, ולבקשתם אחרי סיום הרמאדן. כל הרשימה הזו וגם אנתוני וראן מסרבים להצעות וגורמים ליוסי אבוקסיס כאב ראש לקראת העונה הבאה. ארנסטס שטקוס, שון גולדברג ובן ביטון עוד לא קיבלו זימון לפגישה.

אבוקסיס ביקש לסגור מהר את החוזה לחודש יוני של דויד סימאו ואלטון אקולטסה, שלא מסכימים לקיצוץ משמעותי. "מקווה שזה ייסגר ביומיים הקרובים", אמר יונגר.

על פי לוח הזמנים, ב"ש תקיים היום שני אימונים, בוקר וערב, ומחר משחק נגד הפועל ר"ג שיהווה הכנה אחרונה לפני משחק הליגה בטדי נגד בית"ר ירושלים. במועדון נשמעו קולות שצריכים לבטל את המשחק בטענת עומס. "לבוא אחרי שני אימונים למשחק זה מתכון לפציעות מיותרות", אמר גורם בקבוצה.