(ברני ארדוב)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
חדרה תמשיך להפתיע גם בעונה הבאה? (אלן שיבר)
חדרה תמשיך להפתיע גם בעונה הבאה? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

שרון מימר ושחקניו כבר החלו להתכונן לפתיחת הפלייאוף התחתון כאשר נגיף הקורונה החל להתפשט בישראל וגרם להפסקת הליגה. על אף שמימר, מאמנה של הפועל חדרה, התבטא בעבר נגד מערכת ה-VAR, בתקופה זו הוא אפילו התחיל להתגעגע אליה: "משעמם מאוד ומרוקן ללא הכדורגל. אני מתגעגע ל-VAR, אנחנו מוכנים להפחתה בשכר ולטעויות שיפוט העיקר שיחזירו לנו את הכדורגל".

עוד לפני הפסקת הליגה והיציאה לחל"ת הספיק מימר לחתום על חוזה לעונה הבאה: "החלטנו כי עם תום העונה הסדירה נשב בנוגע לחוזה של העונה הבאה. הכל הסתדר ואני שמח להמשיך בחדרה. כבר התחלנו עם התכניות לעונה הבאה יחד עם אורן גולן. סגרנו עם שחקנים, התחלתי לראות זרים לעונה הבאה. זה עצר לנו את התהליך. כרגע אני משתמש בזמן הפנוי בכדי לעקוב אחר זרים, אבל נראה מה העתיד טומן לנו".

אמנם בחדרה לא נוצרה מתיחות בין ההנהלה לשחקנים בעקבות משבר הקורונה, אך למאמן יש דעה נחרצת בנושא: "אני חושב שכל המאבקים בין השחקנים והקבוצות בנוגע לעונה הבאה פשוט מיותרים, כולם צריכים להתייחס אך ורק לשלושת החודשים הקרובים. אנחנו הולכים אל הלא נודע, אף אחד לא יודע את גודל המכה שהקבוצות יספגו. צריך לראות מה יהיה בהמשך ולפיכך הקבוצות יצטרכו להעמיד את התקציב. חבל להילחם על דברים שלא יודעים מה יהיה איתם, זה סתם מעכיר את האווירה".

בשלב הזה מימר לא מחדש את אימוני הקבוצה, על פי ההנחיות של משרד הבריאות: "אנחנו רוצים לחדש את הליגה, למרות שאנחנו לא נלחמים על עלייה ואליפות, אנחנו נלחמים על יוקרה ועל המקום השביעי. אני תמיד רוצה להיות על המגרש, מבחינתי שהפגרה תהיה מינימלית".

כמי שעבד תחת אלונה ברקת בהפועל באר שבע הוא נותן את הפרשנות שלו לעזיבתה: "הגעתי עם ברקת להפועל באר שבע, אחד הדברים שאתה מיד מתחבר אליהם זה הניהול, החל מאלונה שעומדת בראש ועד לאחרון העובדים. אחד הדברים שפגעו באלונה היא כך שציפתה לראות שותפים לדרך ובזמן מסוים הרגישה שזה לא הכיוון. אני לא מאשים את השחקנים, הייתה דינימיקה לא טובה של שיחות. אם שופטים את המעשים של אלונה בתקופה האחרונה ניתן להבין שהיא רצתה להמשיך. היא החתימה מאמן חדש, שחקנים חדשים, הכינה תוכניות לעונה הבאה. זה רגע ששבר אותה. מהיכרות אישית איתה אני יכול לספר שהיא פועלת הרבה מרגש, גם מהראש, אך הרבה מהרגש".