(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
בלבול ושועה. החלוץ יקבל קרדיט בפלייאוף? (אלן שיבר)
בלבול ושועה. החלוץ יקבל קרדיט בפלייאוף? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

קצת יותר משבועיים נותרו לחזרת הפלייאוף העליון - קצת יותר משבועיים עד שמאבק האליפות עם מכבי ת"א, זה שחיכינו לו כל כך הרבה, יימשך - ובמכבי חיפה שבעי רצון מההתנהלות והמקצועיות שמפגין ירדן שועה.

אפילו מרקו בלבול, שהעדיף לפני "פגרת הקורונה" שחקנים אחרים על פני החלוץ שנרכש ב-2 מיליון יורו, לא יכול להתעלם מנתוני ה-GPS האחרונים של השחקן. "מתחילת השבוע ירדן פשוט מספר אחד באימונים", אמרו שחקנים בקבוצה, "זה בא לידי ביטוי גם בנתונים הטכניים וגם על הדשא. בלבול כבר לא יוכל להתעלם ממנו".

אחרי יום החופש שקיבלו, חזרו השחקנים להתאמן. טרנט סיינסברי שב בהדרגה ויהיה כשיר למשחק הראשון עם חזרת הליגה מול הפועל ת"א. על פי ההערכות, מוחמד עוואד, סינטיהאו סלליך ורז מאיר יפתחו גם הם בשל החיסורים הרבים כתוצאה מצהובים (נטע לביא וסאן מנחם) ופציעות (דולב חזיזה ויובל אשכנזי). למעשה, ההרכב שיפתח מול הפועל ת"א יתורגל במשחקי האימון הקרובים נגד אום אל פאחם והפועל נוף הגליל.

בעוד שבועיים תצטרך הקבוצה להודיע לסלליך וארנסט מאבוקה אם הוחלט להמשיך איתם את ההתקשרות. השניים יצטרכו לקצץ משמעותית כדי להישאר ובאשר לקשר, על פי החוזה שכרו צפוי להשתדרג ובמועדון מקווים שהשחקן יבין את הסיטאוציה ויסכים לבוא לקראת הקבוצה.