מימר. יקבל עזרה בקרוב? (צילום: עודד קרני)
מימר. יקבל עזרה בקרוב? (צילום: עודד קרני) | צילום: ספורט 5
יוקפץ לקבוצת הנוער. קלר (צילום: אודי ציטיאט)
יוקפץ לקבוצת הנוער. קלר (צילום: אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

הנהלת הפועל חדרה מנצלת את פגרת הקורונה כדי לבצע תכניות לקראת העונה הבאה. שרון מימר חתם עם תום העונה הסדירה לשנה נוספת, אך הצוות המסייע לו צפוי לעבור מהפכה. עוזר המאמן המוערך, רון קלר שהעפיל עם קבוצת נערים א' לליגת העל, צפוי להתמנות למאמן קבוצת הנוער של המועדון. כזכור, הנוער של חדרה כבר ירד מעשית, אך החלטת ההתאחדות לסיים את העונה ולהקפיא את היורדות, סידרה לה עונה נוספת בליגה הבכירה.

שרון זהביאן שהובא הקיץ על ידי אורי גוטמן, עשוי להתמנות למנהל המקצועי של מחלקת הנוער. זאת במידה וישראל צרפתי ששימש כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער ובמחזורים האחרונים כמאמן ראשי לאחר שיוסי ג'אנח ומומו ניסטל עזבו, לא ימשיך בתפקידו. זהביאן ביצע תפקיד דומה בעבר בהפועל תל אביב.

במועדון קיים חוסר שביעות רצון מקידום השחקנים המקומיים: גלעד אברמוב אמנם עלה מקבוצת הנוער, אך גדל במחלקת הנוער של בית"ר נס טוברוק. בחדרה רוצים לייצר שחקנים מקומיים דוגמת מנשה זלקה, אסי גומא, יעקב אבבה וסלים עמאש. כזכור, ע"פ עדותו של היועץ המקצועי אורן גולן, הדבר אף הוביל לקשיים שגררו את עזיבתו של אורי גוטמן בתחילת העונה.

קלר היה חלק מהמסע של הקבוצה לליגת העל ואף עמד על הקווים במספר משחקים, אך במועדון רוצים שיקדם את שחקני נערים א' אותם אימן שהמשיכו לקבוצת הנוער.

זהביאן צפוי להישאר חלק מהצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת, אליו תצטרף דמות נוספת. צחי אילוז והראל סלע מועמדים למשרת עוזרו של מימר. אילוז בן העיר, שיחק בעבר במועדון, אימן את הקבוצה בגלגולה הקודם ובעונה שעברה אימן את קבוצת הנוער של חדרה. סלע שימש בעונה שעברה כעוזרו של ניסו אביטן וכיום משמש כעוזר המאמן בבני סכנין.