(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
עדיין אין סיכום. עו
עדיין אין סיכום. עו"ד יונגר | צילום: ספורט 5

הסאגה בדרך לבית משפט? בניסיון אחרון להגיע למצב שבו לא ייצאו השחקנים לחופשה ללא תשלום, נאמן הפועל באר שבע, עורך הדין יצחק יונגר, העניק אולטימטום עד לשעות הבוקר המאוחרות והיה מוכן לחזור בו מכוונתו - זאת אם שבעת השחקנים שזכאים העונה גם למשכורת יוני יסכימו לקיצוץ של 40% ממנה, כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט. לא נרשמה היום (רביעי) התקדמות בנושא, והמו"מ כנראה בדרך לפיצוץ. המשמעות היא שהשחקנים קיבלו שכר רק על 18 הימים בהם התאמנו בחודש מארס.

בקרב השחקנים נרשם כעס גדול: "הנאמן יגרום לנזק בלתי הפיך. לא נוותר". בעצם, יונגר הוציא את כולם לחל"ת מבלי להביא מסמכים של חל"ת לשחקנים. הוא עשה איפה ואיפה ושילם רק לעובדים ולמי שסגר עם אלונה על קיצוץ עד היום שהעביר לשחקנים בעבור 18 יום בלבד.

בשעות הלילה לא הייתה הסכמה כללית, כשיתר השחקנים טוענים כי יהיה נכון מצד הנאמן לנהל את המו"מ מולם, ולא עם כולם. שיר צדק ערך שיחות טלפון עם יתר השחקנים וביקש לדעת אם יסכימו לקיצוץ גם ביוני, אחרי שכבר הסכימו לקיצוץ במארס, באפריל ובמאי. אחת ההצעות הייתה להפחית את הסכומים ממארס, אפריל ומאי כדי לקבל את גזרת יוני, אבל לזה הנאמן מסרב.

ברקת, מתי היא תגיב? (אלן שיבר)
ברקת, מתי היא תגיב? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

"אמתין עוד קצת כדי לדעת אם השחקנים מוכנים למתווה עליו סיכמנו. במידה שלא, הם יקבלו משכורת רק על 18 ימים בהם התאמנו במארס", יונגר אמר לפני הפיצוץ.

אם הדברים לא ילכו לצד החיובי והאמירה האחרונה של עו"ד יונגר תצא אל הפועל, בבאר שבע חוששים שהשחקנים עשויים לתבוע את הנאמן ברגע שבתי המשפט יחזרו לפעול, בטענה להרעת תנאים. אותם גורמים קוראים לאלונה ברקת ובעלה לחזור לנהל את המועדון במתווה המקורי שהציעה הבעלים. בסביבת ברקת טענו כי עד כניסת החג היא תוציא הודעה וייתכן שבשעות הקרובות זה יקרה.

בינתיים, השחקנים מספרים כי טרם הוגשו להם מסמכי חל"ת ויתרה מכך, ההודעה על יציאה לחל"ת הייתה הרבה אחרי ה-18 במארס, ולכן מן הראוי שיקבלו את כל משכורת החודש האחרון. בנוסף, עו"ד יונגר לא עדכן את השחקנים הפצועים והזרים על האופן המשפטי שאפשר לנהוג בהם גם במקרי קיצון.