(יוסי שקל) (צילום: ספורט 5)
(יוסי שקל) | צילום: ספורט 5
תמאש, יקבל אישור לחזור לאימונים? (יוסי שקל) (צילום: ספורט 5)
תמאש, יקבל אישור לחזור לאימונים? (יוסי שקל) | צילום: ספורט 5

דווקא אחרי עשרה משחקים ללא ניצחון ושלושה משחקים רצופים בהם הפועל חיפה לא כבשה, בקבוצה האדומה מהכרמל מדברים על אווירה טובה ואמונה שבמשחק מחר (שבת) מול הפועל רעננה אפשר יהיה לחזור למסלול הנכון. "הגיע הזמן שנחזור לנצח", אמרו בקבוצה.

המאמן שרון מימר צפוי לבצע שני שינויים ב-11, כשעל פי האימונים האחרונים עושה רושם שמי שישלמו את מחיר ההפסד להפועל ק"ש 3:0 מהמחזור הקודם יהיו מתן חוזז ועידן שמש. בן אז'ובל, שיואב כץ כבר החליט שלא לשלם 600 אלף שקל עבורו להפועל עכו אלא אם יופחת הסכום משמעותית, יחזור להרכב כמו גם נס זמיר.

הבעלים, שינחת בארץ בשבוע הבא, ייפגש עם שון גולדברג הפצוע במטרה להאריך איתו את ההתקשרות. מלבד גולדברג, גם המגן השמאלי חן דילמוני לא כשיר, ולירן סרדל ימשיך בעמדה זו. גילי ורמוט, שלא הגיע לאימון שלשום בשל סיבות אישיות, יפתח מחר.

בעניין אחר, עורכי דינו של גבריאל תמאש כועסים על החלטת בית המשפט שלא לשחררו לאימונים ולהשאירו במעצר בית מלא. ביום שלישי יגיע השחקן שוב לדיון, ועד אז מקווים עורכי הדין כי יהיה ניתן להגיע להסדר שיאפשר לשחקן לחזור לאימונים.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס; דור מלול, ניסו קפילוטו, ריסטו מיטרבסקי, לירן סרדל; גל אראל, ראדו גינסארי, גיא חדידה; גילי ורמוט, נס זמיר, בן אז'ובל.