(צילום: דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5

אכזבה גדולה לאלונה ברקת. הבעלים של הפועל ב"ש לא תהיה בכנסת ה-21 של מדינת ישראל לאחר שמפלגתה הימין החדש נכשלה במאמציה לעבור את אחוז החסימה. ועדת הבחירות של הכנסת פירסמה הערב (חמישי) את התוצאות הסופיות מהן עולה כי המפלגה של ברקת זכתה רק ל-3.22% מקולות הבוחרים (138,437 קולות), 0.03% פחות מהרף הנדרש כדי לעבור את אחוז החסימה.

למרות הכישלון הפוליטי הצורם, אוהדי הקבוצה מתכננים מפגן תמיכה בבעלים אלונה ברקת. האוהדים קיבלו מסרים מהבעלים, שהרבה אנשים בתוך ב"ש אכזבו אותה כשלא הצביעו למפלגה בה היא חברה, ולכן החליטו שיעשו מפגן תמיכה.

הבעלים לא היתה בקשר ביומיים האחרונים עם אנשי הקבוצה, ועושה רושם שאחרי ימים רבים ללא שינה היא לקחה פסק זמן לעצמה. בין האנשים ששוחחו עם ברקת היה ראש העיר רוביק דנילוביץ', שביקש לחזק את ידה והבין את אכזבתה. "אלונה לא תעזוב את המועדון בכל מקרה" אמרו בכירים בב"ש, "אלונה נתנה את מילתה ותעמוד בה". בצל המצב הפוליטי, סיפור ברקת הפך לשיחת היום בחדר ההלבשה, אבל השחקנים עצמם לא באמת יודעים מה יהיה. ברקת לא הגיעה לאימון ביומיים האחרונים.

בן ביטון, מגן הפועל ב"ש, עבר בהצלחה ניתוח ארתרוסקופיה, על מנת לתקן את הקרע במיניסקוס ממנו סבל. לאחר מספר ימי התאוששות, תחל תקופת השיקום שפירושה המיידי: ביטון לא ישותף יותר העונה. המגן בן ה-28 נחשב לאחד מעמודי התווך של האדומים מבירת הנגב בשנים האחרונות, חלק מאחת הקבוצות הגדולות בתולדות המועדון, שזכתה בשלושה תארי אליפות.

בינתיים, המאמן ברק בכר ממשיך בהכנות לקראות המשחק מול מכבי ת"א, כשהוא מתלבט אם לפתוח במערך של שלושה בלמים, או כמו במשחקים האחרונים לעבור לשחק במערך זה תוך כדי המשחק. הבשורה המשמחת היא שמיגל ויטור כשיר ואחרי שערך אתמול אימון בצד, היום הוא כבר יתאמן באופן מלא. מי שימשיכו להיעדר הם חן עזרא וחאתם עבד אלחמיד הפצועים.