(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
איך ייראה העתיד של הפועל? (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
איך ייראה העתיד של הפועל? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בהפועל ת"א מתכוננים למשחק מול בית"ר ירושלים ביום שני, כשקובי רפואה רוצה לראות שינוי משמעותי מהמשחק האחרון מול הפועל חיפה, אז לא היה מרוצה בכלל מהגישה של השחקנים. המאמן הבהיר לחניכיו כי הוא לא יקבל מהם חוסר מחויבות, גם בשלב הזה של העונה.

ניר לקס ועידן כהן ייעדרו בעקבות כרטיסים צהובים, בעוד שעמנואל בואטנג ככל הנראה יחליף את הקשר. לגבי המחליף של המגן הימני, לרפואה ישנה עדיין התלבטות, והיא האם להסיט את אוראל דגני לעמדה הזו ואז רז שלמה ישחק לצידו של אדי גוטליב, או שמא לתת את הקרדיט לעבדי פרחאת במקומו של כהן, כשבמקרה הזה הקפטן יישאר במרכז ההגנה.

בתוך כך, טרם נערכה שיחה בין רפואה לבין הבעלים לגבי העונה הבאה. כפי שפורסם כאן בערוץ הספורט, גובה התקציב עדיין לא ברור, והוא עלול להיות נמוך בשל החוב לאבדג'י, שעומד על שלושה מיליון שקלים, והגירעון שנוצר השנה, שעומד כרגע על כשישה מיליון שקלים וייתכן שאף יגדל. מנגד, אם אצטדיון בלומפילד יהיה מוכן בזמן, במועדון מדברים על הגדלת ההכנסות ממנויים וכרטיסים בכארבעה מיליון שקלים. בכל מקרה, כרגע בחודורוב הדברים נמצאים בסימן שאלה, ועל כן התכניות לעונה הבאה עוד לא החלו.