בכר. יהיה בעד נתניה ביום רביעי (אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
בכר. יהיה בעד נתניה ביום רביעי (אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5
אבוקסיס. מרוצה מהיכולת (אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
אבוקסיס. מרוצה מהיכולת (אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

לפני שתעלה לגמר גביע המדינה ביום רביעי נגד מכבי נתניה, בני יהודה איבדה הערב (שבת) יתרון והפסידה 3:2 להפועל באר שבע, שמצידה רוצה להמשיך להיאבק על הכרטיס לאירופה דרך הליגה.

המאמן המפסיד, יוסי אבוקסיס, התייחס בסיום ליכולת של שחקניו: "כל המשחק היה על ניצול מצבים. היה לנו משחק טוב ולא הגיע לנו להפסיד. הייתה חצי שעה נפלאה שלנו, אבל בחמש דקות של חוסר ריכוז, ספגנו פעמיים. חזרנו למשחק, אבל מאור מליקסון בעט לחיבור. כל מי שבעט אצלם, הלך לחיבור. הכדורים הקשים שלנו לא נכנסו ושלהם כן".

לקראת הגמר ביום רביעי, מאמן הכתומים שידר אופטימיות: "אנחנו נסתפק ביכולת הטובה וננסה להביא אותה לגמר. גם בהפסדים שלנו אנחנו נראים כמו קבוצה. מקווה שחוסר המזל היום יהפוך ליכולת ביום רביעי".

מליקסון. רוצה לייצר מסורת (אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
מליקסון. רוצה לייצר מסורת (אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

בצד השני, ברק בכר היה מרוצה להתייחס ליכולת הטובה של ב"ש: "דיברנו לפני המשחק על זה שהוא כמו גמר גביע, ושאין דרך חזרה מהפסד. במחצית הראשונה לא כל כך ראו את זה, אומנם הייתה בהלה ופאניקה בקבוצה שהפסידה בשלושה משחקים רצופים, אבל זה טבעי. כולם נתנו 100% בסופו של דבר וניצחון חשוב.

ג'ון אוגו, שצפוי לעזוב בתום חוזהו בקיץ, חזר להרכב של ב"ש, הציג יכולת טובה ובישל את שני השערים הראשונים של קבוצתו. עם זאת, בכר סירב להתייחס לשאלה אם הוא שוקל להשאיר את הקשר: "לא חושב שצריך לדבר על שחקן כזה או אחר. ג'ון נתן המון למועדון ומעריכים אותו, אבל כרגע צריך להתרכז במטרה שלנו זה יותר חשוב". על מליקסון, שכבש מיד לפני שהוחלף, אמר המאמן:  "מליקסון צריך לעשות ניתוח בקע. הוא גבר שבגברים ונתן 100%".

בכר התייחס למטרה שנותרה לקבוצתו העונה: "המשימה זו אירופה ולתוצאה של גמר הגביע יש חשיבות גדולה מאוד. אנחנו נצטרך לנצח בשני המשחקים ונחכה למעידה של בני יהודה בגביע. זה יעלה לנו את הסיכויים לאירופה, אין מה לעשות".

מאור מליקסון, שכבש את השער השלישי של ב"ש, אמר בסיום: "זה היה משחק נורא חשוב, ראש בראש עם בני יהודה, והתקרבנו למכבי חיפה ונתניה, נראה מה יהיה ברביעי. ניצחון של נתניה? מן הסתם אלו החוקים אנחנו רוצים להיות באירופה לא מעניין אותי איך. אנחנו רוצים לייצר מסורת. אליפות לא לקחנו, אז לפחות אירופה".