צילום: Getty
צילום: Getty | צילום: ספורט 5

בהפועל ב"ש מעריכים שההצעה שהוגשה לאלמוג כהן והשיחה, שלטענת גורמים במועדון ערך אסי רחמים עם הקשר, תוביל בסופו של דבר לסגירת מעגל מבחינתו. כהן גדל בעיר, אבל לא הספיק לשחק בקבוצה הבוגרת וייתכן שזה יקרה עכשיו כשקשר נבחרת ישראל בן 30. יש לו גם הצעה ממכבי נתניה, אבל הסכומים אותם ב"ש מוכנה לשלם גבוהים הרבה יותר. "אלונה פתחה עמוק את הכיס בשביל אלמוג", אמרו במועדון.

למרות הרכש הדל והעובדה שלא הגיע עדיין שם נוצץ, הקהל של ב"ש בטירוף לקראת העונה שבפתח. כ-8,000 אוהדים כבר חידשו את מינוייהם ורשימת ההמתנה עומדת על למעלה מ-4,000 אוהדים. למינויים יש עד יום חמישי לחדש, ואם יישארו מקומות, יוגרלו יתר המינויים.

גורם בכיר שמקורב להפועל ב"ש ולשחקנים "המנודים" (שיר צדק, עדן בן בסט, דור אלו וחן עזרא) מנסה למצוא מתווה שיאפשר הגעה להסדר ללא צורך בהליך משפטי בין הארבעה לבין המועדון. אותו גורם שוחח אתמול עם הצדדים וינסה לפשר.

אריק סאבו שבדרך החוצה וקיבל הצעה מארסנל טולה, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, מרשים באימונים, אבל בשל מכסת הזרים הבעייתית, הוא המועמד הראשון לעזוב. אם אלמוג כהן יגיע, ייעשה ניסיון למצוא קבוצה לקווין טאפוקו שכרגע מסרב לעזוב ואף נראה לא רע בשני האימונים הראשונים של העונה. גם החלוץ מיגל אנחל קארייו מרשים עד עתה.

סיפור מיכאל אוחנה מסתבך בשלב זה, אבל במועדון מאמינים שבסופו של יום תימצא הנוסחה שתעביר אותו לבית"ר ירושלים. ב"ש דורשת כמעט שני מיליון יורו וכרגע לפחות אלונה ברקת מסרבת להפחית בסכום, אבל לא מן הנמנע שזה יקרה בסופו של דבר.