צילום: דני מרון (צילום: ספורט 5)
צילום: דני מרון | צילום: ספורט 5

כנראה שבלי אפקט הלחץ הפועל ב"ש מתפקדת טוב יותר. הערב (שבת) הקבוצה מבירת הנגב נקלעה לפיגור מוקדם מול בני יהודה אבל הצליחה להשלים מהפך בדרך ל-1:2 בניצוחו של בן שהר, שסיים ערב חגיגי במקום הראשון של טבלת הכיבושים ואף נכנס לרשימת 100 הכובשים הבכירים של ליגת העל בכל הזמנים. 

הדרומיים הגיעו לטרנר במומנטום שיא העונה, עם חמישה ניצחונות בששת המשחקים האחרונים ואחרי שהשתלטו על המקום השני. גם הפעם הצליח ברק בכר לשחזר את היכולת הטובה של שחקניו והבטיח את המקום השני בטבלה לשבוע נוסף. מן העבר השני, בני יהודה הגיעה מעודדת לאחר שהנחילה הפסד בכורה למכבי ת"א והעפילה לגמר הגביע, אך עם סגל חסר במיוחד. בעקבות ההפסד, הכתומים התרחקו מתמונת הכרטיס לאירופה והם במקום החמישי, מרחק שבע נקודות מב"ש.

יוסי אבוקסיס נאלץ להסתדר ללא איציק עזוז ודניאל פלשר, לכן מי שזכה למפתחות ההרכב הוא שי מזור. מן העבר השני בכר הגיע ללא ג'ון אוגו, לאור המאורעות האחרונים, כשעל חשבונו פתח דור אלו. המחצית הראשונה נפתחה בסימן בני יהודה דווקא. הכתומים לחצו והיו מסוכנים ויתר וגם באו על שכרם אחרי 10 דקות של כדורגל, כשלייבה זיהה דחיפה ברחבה של מיגל ויטור על שי מזור והצביע על הנקודה הלבנה. יאקוב סילבסטר בעט את הפנדל המפוקפק והעניק לכתומים יתרון מוקדם.

המומנטום התהפך החל מאותו רגע והחבורה מבירת הנגב החלה בבליץ. אחרי אינספור החמצות, בן שהר גם מצא את הרשת מבישול של ממן. ב"ש המשיכה ללחוץ וכעבור שתי דקות בלבד גם היא זכתה לכדור עונשין, הפעם קצת פחות מפוקפק, אלא ששהר בעט חלש וסחט הצלה מאמיליוש זובאס.

הדרומיים לא הורידו רגל מהגז ועם פתיחת המחצית השנייה המהפך הושלם. מי אם לא, בן שהר, ניצל ערבובייה ברחבת בני יהודה ובעט חזק ממרכז הרחבה לרשת של זובאס. השער השני הפך את שהר לכובש הפורה ביותר בליגה ואף הכניס אותו לרשימה המכובדת של 100 הכובשים המובילים בכל הזמנים כאמור. המשחק המשיך להיות שקול ופתוח עד הסיום ולכתומים הייתה הזדמנות להשוות, אך אשכנזי פגע רק בעמוד רגעים ספורים לפני השריקה. 1:2 לב"ש בסיום.