(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הבוקר התקיימו שיחות בין נציגי הפועל עכו לגורמים בעירייה כדי לפתור את נושא העברת הכספים, אך נכון לרגע זה, אין פתרון באופק. בעירייה דורשים ממחזיק זכויות הניהול, דניאל סטאנצ'ו, לעמוד בהסכם שנחתם בקיץ, כתנאי לכך שהכספים יעברו לקבוצה.

בין הצדדים קיימת הידברות, אך אין לכך תוצאות ישירות. משכורות חודש מארס טרם שולמו לשחקנים, שבשלב הזה עדיין לא מקבלים תשובות. שחקן בקבוצה: "אנחנו לפני משחק חשוב וזה לא מצב אידיאלי. סומכים על המועדון". בהפועל עכו ציינו כי הם עושים את מיטב המהלכים כדי לא לפגוע בשחקנים.

ביום שבת תארח הקבוצה את מ.ס. אשדוד במשחק שבו אם תפסיד, תרד באופן רשמי לליגה הלאומית. הצוות המקצועי ברשותו של איציק טוויזר ניסה לגרום לשחקנים להתרכז אך ורק במשחק הגורלי, למרות המצב הכללי במועדון. מלבד ינון אליהו, לטוויזר יש סגל מלא למשחק, אך הוא עדיין מתלבט בנוגע להרכב הפותח.

בתוך כך, מי שלא צפויים להמשיך בהפועל עכו בכל מקרה הם גבי קניקובסקי ובן אז'ובל. השניים עשויים להימכר בקיץ ולהעשיר את קופת המועדון. כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט, קניקובסקי מבוקש במכבי נתניה, ובמועדון מעריכים כי המהלך ייצא לפועל למרות שסכום ההעברה טרם נקבע. השחקן אמר למקורביו שבעונה הבאה הוא מעוניין לשחק בליגת העל, ומכבי נתניה היא אופציה טובה עבורו.