בית חדש. דני עמוס (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
בית חדש. דני עמוס (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

ליואב כץ יש שוער: דני עמוס סיכם את תנאיו בהפועל חיפה, וצפוי לחתום באופן רשמי בימים הקרובים לשנתיים הבאות. הסיכום בין הצדדים נעשה באמצעות סוכניו של השחקן, אדם קידן והאחים גלעד ורונן קצב, כאשר בחוזה לא יכלל סעיף, שמתיר לו לצאת לאירופה בינואר.

בחיפה טוענים כי השחקן נמכר להפועל תל אביב ולכן הם אינם חייבים לשלם איזשהו סכום לקרית שמונה, הקבוצה בה גדל השוער. עבור עמוס מדובר בחזרה למגרשים אחרי שלא שיחק מאמצע העונה שעברה, אז שוחרר מהפועל תל אביב.

עבור עמוס זו תהיה הקבוצה השלישית בקריירה בלבד אחרי קרית שמונה והפועל תל אביב כאשר באמצע העונה אחרונה, הוא רצה לעבור לרומניה אבל העסקה לא יצאה לפועל.

עוד אחד שצפוי ללבוש אדום הוא ערן לוי. הסיבה לכך היא הרצון הגדול של כץ לראות אותו חוזר למועדון אבל הדברים יתקדמו רק לאחר שיחה בין השחקן למאמן, טל בנין. לוי צפוי לוותר על כסף כדי לחתום ל-3 שנים אבל צריך לזכור כי הדברים תלויים במה שקורה בנתניה. כרגע נראה שאם קבוצת הרכישה בעיר היהלומים לא תצא לפועל - הוא ינחת בהפועל חיפה.

בנושא אחר, דושאן מטוביץ' קיבל הצעה בסך 120,000 דולר כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. בשלב זה המגן נמצא במשא ומתן וצפוי לחתום בקבוצה. לעומת זאת, פיראס מוגרבי מתרחק מהפועל חיפה כמו גם מסכנין כאשר הקשר מחכה להצעות מאירופה.