(צילום: קובי אליהו) (צילום: ספורט 5)
(צילום: קובי אליהו) | צילום: ספורט 5
sportFive1364027 (צילום: ספורט 5)
צילום: ספורט 5

האדומים חוו את אחד מרגעי השפל הגדולים העונה: הפועל תל אביב הובסה היום (שבת) 3:0 באצטדיון המושבה מול מכבי פתח תקווה. אחרי שלושה משחקים, המאמן החדש יוסי אבוקסיס עדיין ללא ניצחון - וללא שער זכות, מאז שמונה לעמוד על הקווים. הפועל עלולה לרדת מתחת לקו האדום עוד הערב. המאמן יוסי אבוקסיס סיכם את המשחק.

יש לציין כי אלפי אוהדי האדומים שרקו בוז וחלקם קיללו את האוהדים. לאחר המשחק, האוטובוס של שחקני הפועל תל אביב יצא בליווי של משטרה. 

"מה לא עבד? כלום", אמר בסיום יוסי אבוקסיס. "כל מה שדיברנו, כל מה שעבדנו מההתחלה - שום דבר לא עבד. גם קיבלנו אדום שגמר לנו את המשחק. ברגע שאתה מקבל אדום ויורד למחצית ב-2:0, נגמר המשחק. יש חוסר ריכוז, יש חוסר לקיחת אחריות במשחק. לא מאמין שיש שחקני כדורגל שלא נותנים מאה אחוז, לא היינו חכמים במשחק שלנו".

"היום הגיע לנו להפסיד. יש הרבה קבוצות שנאבקות בתחתית. יש לנו מאבקי תחתית קשים מאוד, נצטרך להרים את הראש, אנחנו ביחד נצא מהמצב הזה". לגבי החוסר בניסיון במגרש אמר אבוקסיס: "יש לנו פציעות, מאבדים הרבה שחקני קישור. אנחנו קצרים, אנחנו חשופים וחסרים מאוד וזו בעיה קשה. ננצח גם את זה ומאמין שיהיה טוב".