(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
בן חליפה עם חוגג, מתי העברת הזכויות תאושר? (באדיבות בית
בן חליפה עם חוגג, מתי העברת הזכויות תאושר? (באדיבות בית"ר ירושלים) | צילום: ספורט 5

בבית"ר ירושלים לא מתייאשים וממשיכים לפעול למען השלמת העברת זכויות הניהול לשיח' חאמד בן חליפה. "זה ציד המכשפות הגדול בהיסטוריה", אמרו גורמים במועדון. "לא יעזור לאף אחד, בן חליפה יהיה שותף בבית"ר. לשיח' יש כסף וקשה לבן מלוכה להוציא תעודת יושר. מה מעניין אותנו מי השותפים שלו? לא ראינו שבדקו מי השותפים של בעלי קבוצות אחרות. יש סעיף כזה בתקנון? אין. אנחנו ממשיכים קדימה".

יחד עם זאת, אין שום כוונה בוועדה של ההתאחדות לאשר את בן חליפה בתנאים הנוכחיים, ונראה שנכון לשלב הזה העסקה די תקועה ואין פתרון לתעודת היושר שמקובל על ידי שני הצדדים. כרגע, העסקה לא תאושר.

בינתיים, בקבוצה ממשיכים לעסוק בעניינים מקצועיים ככל הניתן בצל הבעיות עם העסקה. השם החם ביותר לחיזוק הסגל של סלובודן דראפיץ' ושי ברדה הוא מתן חוזז, אותו מאוד רוצים לצרף בקבוצה, או ברכישה או בהשאלה עם אופציה לקנייה - הכל תלוי במכבי תל אביב, שם לשחקן יש חוזה.

בתוך כך, בית"ר ירושלים נרתמה למען חיילים בודדים, בניסיון לתמוך בהם ולעזור להם לעבור את התקופה הלא פשוטה, והודיעה על שת״פ עם המרכז לזכרו של מייקל לוין לסיוע לחיילים בודדים. בישראל משרתים כ-7,000 חיילים בודדים. מחציתם הם ישראלים שיש להם משפחה בארץ, אבל שלא נותנת להם את התמיכה.

במועדון פנו לאוהדים כדי לקבל עזרה אנשי מקצוע שיוכלו לעזור לחיילים, בתרומה של מחשבים ניידים לסטודנטים/ השלמת בגרויות/ לימודי מקצוע – ללא עלות, שיעורי נהיגה, מקומות עבודה לחיילים בשירות/משוחררים, ייעוץ משפטי, וכל מקצוע שבו תוכלו לעזור לנו לעזור להם. ובנוסף, מספר מסלולים לתרומות כספיות.