(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
יחפש שער בכורה. גיל יצחק (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
יחפש שער בכורה. גיל יצחק (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

דריכות גדולה בהפועל ת"א לקראת המשחק הערב (חמישי) מול מ.ס אשדוד. האדומים עדיין סוחבים את כל הליגה על הגב, עם שני משחקים ללא ניצחון, וזקוקים נואשות לנקודות כדי לצאת מהמקום האחרון.

למרות שהקבוצה של רן בן שמעון תחסר שחקנים משמעותיים בעקבות התפרצות הקורונה, בקבוצה לא נותנים לעניין הזה להשפיע או לגרום לזלזול ביריבה.  "מצפה לנו משחק קשה מאוד במגרש קשה" הבהיר ניר קלינגר לקראת ההתמודדות.

מבחינה מקצועית, המאמן לא תרגל הרכב באימון האחרון אבל עושה רושם שלא יהיו שינויים דרמטיים ב-11. אדי גוטליב, שפצוע במפשעה, ימשיך להיעדר. איאד אבו עביד וסיאנדה קולו צפויים לפתוח במרכז ההגנה. בחלק הקדמי כנראה ימשיכו לשתף פעולה אושר דוידה, עומרי אלטמן וגיל יצחק.

בתוך כך, אחרי מינויו של סבאס פורסיאטידיס למאמנה החדש של אפואל ניקוסיה, במתחם חודורוב מבינים כי המעבר של בן שהר יתעכב, זאת מכיוון שהמאמן בשלב הזה רוצה להכיר את שחקניו החדשים ולא מוכן לשחרורים. "עכשיו, כשחלון ההעברות יפתח בעוד שבועיים, אין לחץ גדול. אנחנו נמתין כמה ימים" אמרו גורמים שקשורים לעסקה. כמובן שבעקבות סימני השאלה סביב החזרה של ז'ראלדש למכבי ת"א, גם המעבר של בן ביטון להפועל מתמהמה. 

ההרכב המשוער: ארנסטס שטקוס; ניב סרדל, איאד אבו עביד, סיאנדה קולו, דני גרופר; שי אליאס, עמנואל בואטנג, דן עזריה (עיליי תמם); אושר דוידה, עומרי אלטמן וגיל יצחק.