(צילום: עודד קרני) (צילום: ספורט 5)
(צילום: עודד קרני) | צילום: ספורט 5

במה שהתברר כמשחקו האחרון כמאמן הפועל חדרה, קיווה שרון מימר להוציא הערב (חמישי) את קבוצתו לדרך חדשה. אך ציפיות לחוד ומציאות לחוד, חדרה הפסידה 1:0 לקרית שמונה משער אדיר של יוג'ין אנסה ונשארה מתחת לקו האדום, בעוד המאמן קיבל את הודעת הפיטורין כשעה קלה אחרי המשחק. מרשל אודה הורחק לאחר מרפק לפניו של דור אלו.

משחק קצבי במיוחד קיבלנו בנתניה. כבר מפתיחת ההתמודדות שתי הקבוצות חיפשו את השער של היריבה, כאשר יוג'ין אנסה היה השחקן הבולט במגרש. החלוץ של קריית שמונה הרבה להחמיץ במחצית הראשונה, אך רגע אחד של קסם היה שווה את כל ההחטאות. אנסה קיבל את הכדור 25 מטרים אלכסונית מהשער וסובב אותו אל בין החיבורים של רובי לבקוביץ', שער ענק. 0:1 לקריית שמונה. זאת למרות שליטה של המארחת.

במחצית השניה החניכים של קובי רפואה החלו לשלוט במשחק. החמצות גדולות של לוסיו, דהן ואנסה כמעט והכפילו את התוצאה, אך תצוגה טובה של לבקוביץ' בשילוב חוסר ריכוז של האורחים מנעו שערים נוספים עבור הצפוניים.

אירוע מכוער התרחש בדקה ה-90 של המשחק. מרשל אודה, שלו כבר היה כרטיס צהוב, פגע בדור אלו עם המרפק. לירן ליאני החליט להוציא לחלוץ כרטיס אדום ישיר. בעקבות המכה שחטף, מגנה של קריית שמונה הוחלף לאחר שנחבל בפניו.

בעקבות התוצאה המאכזבת, הפועל חדרה מתבססת מתחת לקו האדום עם 14 נקודות. זהו הפסדה הרביעי ברציפות של הקבוצה, שלא כבשה כבר 470 דקות. מנגד, הניצחון של קריית שמונה העלה את הקבוצה של קובי רפואה למקום השישי על חשבונה של מכבי נתניה, כשלצפוניים משחק חסר.