(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
לוזון. סיטואציה בעייתית (מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
לוזון. סיטואציה בעייתית (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

בזמן הסגר, ליגת העל המשיכה להתנהל במתכונת צפופה של כשלושה משחקים בשבוע - אך בעוד שקבוצות אחרות מתלוננות על עומס ותשישות, יש קבוצה אחת, מכבי פתח תקווה, שדווקא יצאה לפגרה בת יותר משבועיים שלא באשמתה. בעקבות הסיטואציה, אנשי המועדון חסרי המזל נותרו מודאגים במיוחד.

כזכור, אחרי ביטול המשחק מול בית"ר שהיה אמור להתקיים לפני שבוע בדיוק - גם המשחק מול עירוני ק"ש בוטל אתמול (שישי) מאותן סיבות: התפרצות קורונה חריפה בקבוצות. "זה פשוט מתסכל", סיפרו במועדון, "עצרנו במומנטום מצוין, היינו בכושר טוב וקשה לקבל את זה שדברים לא תלויים בנו. כולם רעבים לשחק".

לא רק עצירת המומנטום מטרידה את אנשי המועדון, שחוששים מהעומס שייווצר בהמשך ומהקושי למצוא זמן להשלים את שני המשחקים החסרים, אלא גם הכושר הגופני של השחקנים שעשוי להיפגע בהיעדר משחקים. "אין לנו אפילו אפשרות לערוך משחקי אימון", הוסיפו המלאבסים. "אמנם כבר הראנו בעבר התאוששות יפה אחרי פגרות כפויות, אבל יכול להיווצר פער לעומת הכושר המעולה שהיינו בו".

בינתיים, במועדון עושים את ההתאמות ועורכים בעיקר משחקים פנימיים של עשרה נגד עשרה. במקביל, בהנהלת המועדון עושים מאמצים על מנת לנצל את הזמן שהתפנה ולערוך במהלך השבוע סבב חיסונים מרוכז לצוות המקצועי ושחקנים כאחד.