(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
מעריך את העבודה של בכר. שחר (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
מעריך את העבודה של בכר. שחר (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בעיצומו של מאבק האליפות, מכבי חיפה מעוניינת להעניק לברק בכר את ברכת הדרך - גם לעונה הבאה: החתימה הרשמית עוד לא הושגה, אבל כבר כעת ברור כי מאמן הירוקים ימשיך בכרמל גם ב-2022. בחיפה מרוצים מאוד מעבודתו של בכר, שחתם על חוזה לעונה אחת, וייתכן שההארכה תהיה אף מעבר לעונה הבאה. בכר, שהחליף בקיץ את מרקו בלבול, עומד לפני תחילת הפלייאוף העליון עם יתרון של נקודה בראש הטבלה, עם ההתקפה הפוריה ביותר (52 שערים), ההגנה החזקה ביותר (20) ואחוזי הצלחה של 76% עד כה.

כזכור, כבר במעמד החתימה בכר חשף כי הוא אוהד הקבוצה ובכך הגשים חלום לאמן אותה. קיימת הערכה הדדית בינו לבין הנשיא, יעקב שחר. הוא נהנה בכרמל וזוכה לסביבת עבודה טובה. במכבי חיפה ציינו לשבח את ההצלחה עד כה, ההערכה מכיוון השחקנים וכן מטיפוח שחקנים צעירים כמו מאור לוי, סתיו נחמני ונהוראי יפרח. על אף שהעונה עוד רחוקה מסיום, והמטרה המרכזית (אליפות אחרי עשור) עוד לא הושגה, בכר כבר היכה שורשים במתחם האימונים קצף.

בתוך כך, מכבי חיפה עשויה להשיב לסגל של העונה הבאה את הבלם הגנאי, דויד אקווה שהושאל העונה להפועל נוף הגליל מהלאומית. אקווה רושם עונה די טובה, אך העובדה שהוא זר גורמת לצוות המקצועי לחשוב לפני קבלת ההחלטה, שכן בוגדן פלאניץ' יכלל בסגל לעונה הבאה.

כרגע לירוקים יש שישה זרים, אך יאניק וילדסחוט וארנסט מאבוקה לא צפויים להמשיך, אלא אם יציגו בפלייאוף שיפור משמעותי ביכולתם. אקווה עשוי לשוב על חשבון אחד מהם. הבלם המושאל ונוף הגליל עושים חיל בלאומית ועשויים להעפיל לליגת העל. במועדון ירצו להמשיך את ההתקשרות עם הצפוניים אם יעפילו לליגה הבכירה.

בינתיים, מכבי חיפה פתחה את מכירת הכרטיסים למשחק העונה מול מכבי ת"א עם קדימות למינויים. הכרטיס הזול ביותר ליציע הצפוני יעמוד על 120 ₪, בעוד ליציע המשפחות המחיר יהיה 120 ש"ח. הכרטיס היקר יהיה ליציע המזרחי ויעמוד על 150 ש"ח.