(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
דראפיץ'. נסער (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
דראפיץ'. נסער (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בבית"ר ירושלים כבר פנטזו על ניצחון שלישי ברציפות לראשונה העונה והיצמדות לחלק העליון של הטבלה, אך הקבוצה מהבירה נעצרה אצל הפועל תל אביב עם הפסד 1:0. בסיום המשחק נראה כי סלובודן דראפיץ' נסער מאוד, כאשר עד כה ניסה להסתיר את אכזבותיו. גורם במועדון אמר: "העבודה של דראפיץ' וברדה בשבועות האחרונים מוערכת מאוד, אפשר להבין את האכזבה שלהם".

לאחר המשחק, התבשרו אנשי המועדון כי אנטואן קונטה נידון לשנת מאסר בפועל ועוד שנתיים על תנאי, בעקבות אירוע האלימות בו היה מעורב ב-2016. הוא יערער על ההחלטה ובעוד כשנה יתקיים דיון נוסף. בכוונתו לשוב לארץ לאחר שנתב"ג ייפתח מחדש. בבית"ר ממתינים לשובו של הצרפתי.

אם נחזור לכדורגל של אתמול, המחצית הראשונה הייתה לא טובה עבור בית"ר, שלא איימה אפילו פעם אחת על המסגרת. במחצית השנייה הייתה התעוררות עם 11 איומים, מתוכם 6 למסגרת. הצהובים-שחורים החזיקו בכדור 63% מהזמן, אך לא ניצלו זאת. בבית"ר לא היה שחקן שבלט מעל כולם, כאשר דראפיץ' וברדה נתנו הזדמנות לגלאופילו האסלביינק ושלום אדרי, אך שניהם הוחלפו.

החבורה מהבירה מדורגת במקום השביעי ובסיום המחזור היא עשויה אף להיות במרחק של שלוש נקודות מהקו האדום, למרות שני הניצחונות שלה בשני המשחקים שלפני ההפסד הזה. צמד המאמנים עלה עם הכלים ההתקפיים הטובים ביותר שעמדו לרשותם, אך למרות זאת לא הצליחו לעלות על לוח התוצאות נגד האדומים. איתמר ניצן זכה לשבחים על ההצלה הגדולה מהנגיחה של עומרי אלטמן.

בית"ר הגיעה למשחק ללא עידן ורד, מיכאל אוחנה, תמיר עדי, סנטיאגו אוקמפוס, עוזיאל פרדו, רועי פדידה ודיוגו ורדסקה - כולם נדבקו בקורונה. כעת יש חשש במועדון כי שחקנים נוספים יהיו חיוביים לנגיף. אופיר קריאף התלונן על חולשה ועייפות ולכן לא שותף, גם אוראל דגני התלונן על תשישות.

היום קיבלו השחקנים יום חופש ובחמישי יקיימו סבב בדיקות נוסף לקראת המשחק נגד מכבי פתח תקווה. השחקנים שנדבקו עד כה לא יוכלו ליטול חלק במשחק מכיוון שהם עדיין בבידוד.