(צילום: דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5
תחליט עד יום חמישי. ברקת (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
תחליט עד יום חמישי. ברקת (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל באר שבע מתקרבת למינוי מאמן קבוע: היום (שני) נפגשה הבעלים, אלונה ברקת, עם רוני לוי - מי שמסתמן כעת כמועמד המוביל לעמוד על הקווים בטוטו טרנר, לפחות בחצי השנה הקרובה. לוי וברקת נפגשו לאורך שלוש שעות, בפגישה שהוגדרה כ"טובה", וההחלטה הסופית בעניין תתקבל עד יום חמישי.

כזכור, ביום ראשון הודיע אליניב ברדה - מי שעמד על הקווים של באר שבע בארבעת המחזורים האחרונים, מאז עזיבתו של יוסי אבוקסיס - כי החליט שלא להמשיך בתפקיד המאמן הראשי עד תום העונה, ויתמקד בעבודתו כעוזר - ובמקביל, כמנהל מקצועי.

ההחלטה הזו של ברדה האיצה את שעון החול של ברקת, שכעת זקוקה למצוא מאמן קבוע שיעמוד על הקווים עד תום העונה: שלושה מועמדים היו על הפרק, מרקו בלבול, שרון מימר ולוי - כשכאמור, האחרון הולך ומתקדם להיות המועמד המרכזי לתפקיד מאמן ב"ש.

לוי בן ה-54 החל את קריירת האימון שלו במחלקת הנוער של מכבי חיפה, כשבקיץ 2003 הוקפץ לקבוצה הבוגרת - וזכה עם המועדון בשלושה תארי אליפות רצופים (2004, 2005, 2006). זה היה שיא הקריירה שלו, כשאחריו אימן בשלל מועדונים דוגמת בית"ר ירושלים (שלוש קדנציות שונות), סטיאווה בוקרשט, אוניראה אורזיצ'ני, אנורתוזיס פמגוסטה, מכבי פתח תקווה - וגם חזר לקדנציה נוספת בחיפה, איתה גם זכה בגביע המדינה בעונת 2015/16.