(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
טורה, במועדון יבדקו את חומרת הפציעה (מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
טורה, במועדון יבדקו את חומרת הפציעה (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

הפועל קריית שמונה רשמה אמש (רביעי) את משחקה הטוב ביותר העונה, אך היכולת הספיקה לה לנקודה אחת בלבד עם 2:2 מול הפועל באר שבע. הקבוצה של קובי רפואה רחוקה כעת שתי נקודות מהמקום השישי ויש לה משחק חסר.

רפואה הכין את הקבוצה שלו למשחק בצורה טובה וזכה למחמאות. ז'וסוואה זכה לשמירה צמודה, ק"ש הפגינה משחק מסודר ורועי קהת רשם את ההופעה הטובה ביותר שלו מבחינה אישית בעונות האחרונות והזכיר את עונת הפריצה שלו בקבוצה הצפונית, לפני שעשה את הדרך לאוסטריה וינה.

ק"ש חסרה את דז'יוגס ברטקוס המורחק בין הקורות. לשוער הצעיר, נדב זמיר, היה משחק טוב עד השער השני, כשלא הגיב לבעיטה החופשית של ז'וסוואה שעברה בין השחקנים. בצד השני, ק"ש איימה 10 פעמים על המסגרת לעומת 5 פעמים בלבד של ב"ש. יוג'ין אנסה ואדריאן רוצ'ט רשמו החמצות, כשהאחרון היה מאוכזב מאוד בסיום בשל ההחטאה שלו.

בעניין אחר, הקשר הגמבי, סאקו טורה, נפצע במחצית השנייה והוחלף. האבחון הראשוני הוא כיווץ בשריר הירך האחורי, אך הוא יעבור צילום ולאחר מכן תתברר חומרת הפציעה.

למרות איבוד שתי הנקודות לקראת הסיום, במועדון אופטימיים: "חלום הפלייאוף חי וקיים. נותרו עוד ארבעה משחקים להשגת המטרה". ביום ראשון תפגוש ק"ש את בני סכנין. ברטקוס ישוב אל בין הקורות, במועדון ינסו להכשיר את טורה להתמודדות.