(צילום: ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(צילום: ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

מכבי נתניה נשמה לרווחה: אחרי חמישה משחקים ללא ניצחון, כולל שלושה הפסדים רצופים, היהלומים של ריימונד אטפלד חזרו הערב (רביעי) עם ניצחון חשוב, 0:1 על בני סכנין בדוחא. הניסיון של חן עזרא היה שם הפעם בשבילה עם שער הניצחון, אך נתניה היתה ראויה לניצחון - מאחר ופשוט היתה טובה יותר מיריבתה.

רגע לפני הסגר השלישי, שיבוא עלינו לרעה, דוחא אירח את הגומלין של "משחק הקורונה" - אותו משחק אליו עלתה סכנין בסיבוב הראשון כשהיא חבולה לחלוטין, עם סגל שמבוסס על שחקני נוער, והובסה 7:0 ע"י נתניה ויונס מלדה שהשלים רביעייה. הפעם הקורונה לא היכתה כל כך בסכנין, ומלדה היה בכלל על הספסל, אבל עדיין - הפער היה גדול לטובת היהלומים, שהיו צריכים להבקיע יותר משער אחד במשחק הזה (וגם הבקיעה מרגליו של בן אז'ובל, אך השער נפסל).

מנגד, "אפקט כיאל" של סכנין מעט התפוגג: אחרי שהיה נדמה שהגעת הרכש הנוצץ תרים את הקבוצה לגבהים חדשים, התברר כי בסופו של דבר הכוח של שחקן אחד - מוכשר ככל שיהיה - עדיין מוגבל. הקבוצה של ניסו אביטן כבר עם משחק רביעי ללא ניצחון, והיא שוב שתי נקודות מהקו האדום. האם היא תשלוף עוד קלף בינואר שיוכל לשנות את מצבה? בינתיים, היא תקווה בעיקר לצבור נקודות עם הסגל הקיים.

ושני משפטים לסיום: אל תהרגו לנו את הכדורגל. מוכרחים להמשיך לשחק.