(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
ואן לוון יודע: מכבי עשתה את זה קשה (דני מרון) (צילום: ספורט 5)
ואן לוון יודע: מכבי עשתה את זה קשה (דני מרון) | צילום: ספורט 5

מכבי תל אביב פעם נוספת השיגה ניצחון בשיניים, אבל שלוש נקודות זה שלוש נקודות. הצהובים גברו 0:1 על בני סכנין עם שער עמוק בתוספת הזמן, ובכך צמצמו את הפער ממכבי חיפה שבפסגת הטבלה. אמנם היכולת של האלופה לא הייתה מרשימה במיוחד, אבל מבחן התוצאה בסופו של דבר מראה שמאבק האליפות פתוח מתמיד.

לא היינו במיטבנו ויכולנו לנצל הזדמנויות טוב יותר ולעלות ליתרון מוקדם יותר", הודה כובש השער דור פרץ. "אין קל בליגה הזו כל משחק הוא קשה. באים להתגונן מולנו, וכולן עושות הגנה. התקשנו לייצר מצבים וממה שהצלחנו, לא ניצלנו מספיק למזלנו ניצחנו וזה הכי חשוב".

ומה עם מאבק האליפות? "זה לא תלוי בנו, נתרכז בעצמנו נמשיך להאמין בעצמנו והלוואי שנעשה את זה. כל משחק הוא חשוב גם בליגה האירופית, גם בליגה, נתכונן ממשחק למשחק".

"עשינו את זה קשה מאוד עבורנו", סיכם פטריק ואן לוון. "בחצי הראשון יכולנו לכבוש שער, עשינו את זה קשה כי לא כבשנו לפני כן, אבל כל הכבוד לשחקנים שנלחמו עד הסוף, ושוב הם האמינו עד הסוף. להרוג משחק לפני כן? מסכים, יצרנו הרבה הזדמנויות ולא הצלחנו לכבוש. היכולת של הקבוצה והתחזקות הסגל? זה לא תלוי בי, המדינה עדיין סגורה. אני חושב שהקבוצה נלחמת קשה מאוד להשיג תוצאות ובינתיים זהו, זו הקבוצה שלנו".

ניסו אביטן, המאמן המפסיד, המשיך את הקו של ראשי המועדון עם טענות נגד המנהלת: "אנצל את הבמה למסר למנהלת. אני מעריך את עבודתם, מנגד אני חייב להגיד ולא יכול להתאפק - צריך דין אחד לכל הקבוצות. את סכנין שלחו פעמיים להישחט בגלל הקורונה. לא כועס שדחו לאחרות, אני רק אומר, חברים, יש פה קבוצות שמשקיעות, תהיו אחידים, תשמרו על הבריאות של כולם. ליבי עם השחקנים, עשו פה עבודה טקטית מצוינת, התכוננו עם כל החיסורים והבעיות. הצלחנו לעצור אותם רחוק מהשער שלנו ויכולנו לגנוב גול, זו הייתה תכנית המשחק. מבחינתי זה פשוט כאב לב, אקח את הדברים הטובים".