(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
חזר לאימונים מלאים. בוריץ' (צילום: אנצ'ו גוש, סוכנות ג'יני) (צילום: ספורט 5)
חזר לאימונים מלאים. בוריץ' (צילום: אנצ'ו גוש, סוכנות ג'יני) | צילום: ספורט 5

חוסר מזל לעדן בן בסט. חלוץ הפועל חיפה, שנפצע באחד האימונים במהלך השבוע, יעבור בדיקת אולטרסאונד, כאשר החשש של השחקן ובמועדון כי הוא סובל מקרע בשריר הארבע-ראשי. הבדיקה תקבע באופן מדויק את חומרת הפציעה, ולאחר מכן גם יהיה ברור יותר כמה זמן ייאלץ להיעדר מהמגרשים.

בעוד בן בסט לא צפוי לעמוד לרשותו של חיים סילבס בתקופה הקרובה, חלוץ אחר אמור להצטרף ביום שני באופן רשמי. אלון תורג'מן, ששוחרר מאוסטריה וינה, ינחת בשני בישראל ויחתום במועדון לשנתיים וחצי הקרובות. מדובר בחיזוק הראשון של הקבוצה בחלון ההעברות הקרוב, כשהמטרה היא לצרף גם שחקן הגנה זר בעמדת המגן או הבלם.

יש לציין שנרשמה שביעות רצון גדולה בהנהלת המועדון, לאחר שאלו הצליחו לפנות תקציב עם שחרורם של אלמוג בוזגלו, שעזב לבני יהודה, וכן, עידו לוי ורז נחמיאס שהצטרפו להפועל חדרה. בנוסף, במועדון שוקלים גם את המשך דרכו של בר כהן המושאל הצעיר ממכבי ת"א במועדון.

מנגד, עושה רושם שרז שטיין שהיה מועמד לעזיבה עד לפני מספר שבועות, לאחר שלא ניתנו לו מספיק הזדמנויות, הצליח לשנות את פני הדברים ולהרוויח את מקומו בחזרה אחרי תקופה טובה ועושה רושם שהוא ישאר במועדון בתום חלון ההעברות.

עוד בגזרת הפצועים, סילבס זכה לבשורות טובות מצמד השוערים שלו, רן קדוש ויסמין בוריץ', שחזרו לאימונים מלאים. כזכור, האחרון נעדר שבועות ארוכים בשל פציעה בשריר הירך האחורי, וקדוש סבל בשבועיים האחרונים מקרע בשריר התאומים, מה שהוביל את עמית סוארי, שוער הנוער של המועדון, לעמוד בין הקורות. בכל מקרה, המשמעות היא שלמאמן מחכה כאב ראש חיובי עם חזרת הליגה, כשלא ברור מין מבין השניים יפתח בין הקורות.