ירדה מאוכזבת מהמושבה. אשדוד (צילום: אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
ירדה מאוכזבת מהמושבה. אשדוד (צילום: אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

מ.ס. אשדוד יצאה לפגרת הקורונה הכפויה עם הרבה אמונה ורוח גבית, אחרי שהצליחה לרשום שני ניצחונות מרשימים - על בית"ר ירושלים ועל הפועל תל אביב - בצל התפשטות הנגיף במועדון. אך דווקא כשלקבוצה היה מספיק זמן על מנת לאושש את הפצועים והחולים ולשוב חזקה יותר, היא נחלה הפסד צורם בתוך תוספת הזמן, 2:1 למכבי פ"ת באצטדיון המושבה.

חדר ההלבשה היה שקט במיוחד אחרי ההפסד, ולכולם היה ברור כי נפילת מתח וחוסר ריכוז בדקות הסיום הם אלו שהכריעו את המשחק. "היינו חלשים ונאיביים", סיפרו השחקנים, "ברגעים האלו אנחנו נמדדים והמלחמה שלנו היא להישאר מרוכזים עד שריקת הסיום. הפעם לא הצלחנו, אבל אסור לתת לזה להוריד אותנו, שבוע ארוך לפנינו".

רן בן שמעון שיתף בתחושות: "זה היה משחק של תיקו טהור שיכול היה ללכת לשני הכיוונים. לא היה משהו שרימז על הפסד, אבל בהתקפה מתפרצת אחת איבדנו את החשיבה וקיבלנו גול. התוצאה מאוד עצובה, אבל לא היינו טובים במשחק הזה. צריך לדעת לקבל גם את הדברים האלה ולהמשיך הלאה".

החדשות הטובות מבחינת אשדוד הן שאין להם את הזמן לשקוע בהפסד הדרמטי לאור לוח הזמנים הצפוף של ליגת העל. כבר ביום רביעי תארח החבורה של בן שמעון את בני יהודה, ושלושה ימים מאוחר יותר היא תתארח אצל מכבי נתניה.

בגזרת הרכש, במועדון ממשיכים לחפש חיזוק לחלק ההתקפי. שחקן ההתקפה הניגרי, איברהים אולאווין, אמנם הגיע לישראל להתרשמות, אך הצוות המקצועי עדיין לא הצליח לגבש דעה לגביו, כשהשחקן לא כשיר במאת האחוזים ועל כן לא יכול להתאמן כפי שקיוו.

במקביל, רון שושן שוחרר הבוקר מאשדוד ויחתום בהפועל ראשון לציון מהליגה הלאומית. השוער שהגיע בעונה החולפת במטרה להילחם על אפודת השוער הראשון עם רועי משפתי, נפל בין הכיסאות לאחר שיואב ג'ראפי חזר לשורות הקבוצה.