(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
ליואיץ' הורחק והשתולל. גם אברמוב (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ליואיץ' הורחק והשתולל. גם אברמוב (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בני יהודה נאבקת בתחתית הליגה ומתברר שזה מוציא את הצד הרע של אנשיה. הכתומים הפסידו הערב (ראשון) 3:1 להפועל כפ"ס במשחק סוער. מתייה ליואיץ' ספג כרטיס אדום נוסף במה שהוביל להתפרעותו וגם למתקפה של הבעלים של המועדון הכתום ברק אברמוב על צוות השיפוט.

נתחיל מליואיץ', שספג צהוב שני ומיד לאחר מכן קילל את השופט שניר לוי. בדרך לחדר ההלבשה הקשר זרק בקבוק ואף בעט בדלתות האצטדיון בעוד אנשי המועדון גידפו את השופט עד למחצית.

ובירידה להפסקה, אברמוב לקח את העניינים לידיים. בעלי בני יהודה ירד אל חדר ההלבשה של השופטים וצעק לעבר לוי: "אתה מפרק פה מועדון של מיליוני שקלים תתבייש לך, אתה מניאק, אתה ואבא שלך (מאיר לוי) שני אפסים".

הקללות של אנשי בני יהודה, כולל אברמוב, המשיכו גם במחצית השנייה. "אתה סמרטוט, לך תבכה לאבא שלך יא פקידה", הטיחו לעבר לוי וגם מחאו לו כפיים.

אברמוב זעם על השופטים (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
אברמוב זעם על השופטים (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

ההתפרצות של אברמוב ואנשיו לא תרמו ליכולת המקצועית של הקבוצה, שירדה עם הפסד 3:1 מכר הדשא. האיש על הקווים תמיר בן עמי ניסה להסביר: "מאוד מתסכל. המשחק התחיל טוב עבורנו, עלינו ליתרון ובמשך חצי שעה שלטנו במשחק. הגיעה הרחקה מיותרת ושינתה את מאזן הכוחות במגרש. כפ"ס השתלטה על המשחק וניצלה מצבים, וזה חבל מאוד מבחינתנו".

"אני לא מדבר על שופטים. גם אם הוא טעה, אז טעה", המשיך בן עמי. "מבחינתנו לא היה צריך לתת לו סיבה בצהוב הראשון, וחבל מאוד שזה קרה. לא יודע אם יש משהו מגמתי נגד בני יהודה, אני לא רוצה לדבר על שופטים. טעינו והשחקן הורחק. אם השופט טעה והיה פאול לפני זה, לא ראיתי".

"אנחנו קבוצת תחתית, גם אם היינו מנצחים. נכון שההפסד כואב ומסבך אותנו עוד יותר, נתאושש ממנו והפנים הלאה. חיזוק? שחקן זר נבחן בימים הקרובים ותהיה החלטה לגביו. עובדייה חאטב ואלמוג בוזגלו הצטרפו וזהו כרגע".  

לוי. יכול להיות מרוצה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
לוי. יכול להיות מרוצה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אלישע לוי שהשיג ניצחון יוקרתי על קבוצתו לשעבר, סיכם: "למען האמת בתחילת המשחק בני יהודה היו הרבה יותר טובים מאיתנו ולא עשינו התאמות. אחרי ההרחקה השתלטנו על המשחק. זה ניצחון מאוד חשוב, חשוב שנדע לשחק יותר רגוע. הליגה מאוד צפופה והיום עשינו ניצחון שיכול לקדם אותנו לאט לאט למעלה".

על המפגש מול האקסית אמר: "היה מאוד מרגש המחווה שעשו, הייתי מחובר למועדון, לבעלים ולאוהדים. אני מחויב טוטאלית לכפ"ס עכשיו, אלו החיים של מאמן כדורגל".

"חיזוק? ראינו שלא קל בינואר להביא שחקנים. רוב השחקנים הם כאלו שלא שיחקו כמה חודשים, בשוק הישראלי אין הרבה מאוד שחקנים פנויים, אנחנו צריכים להתבסס קודם כל על השחקנים שלנו. במעט זמן שלי פה המטרה הייתה להרים קודם כל את כולם ואנחנו רואים הרבה איומים על השער במשחקים שהיו, ולקחת נקודות זה הכי חשוב במאבקי תחתית. אין לנו סיבה להיות שאננים, אוי לנו אם נסתכל איפה היינו", סיכם המאמן.