בן שמעון, לא יצא מאוכזב יתר על המידה (לירון מולדובן) (צילום: ספורט 5)
בן שמעון, לא יצא מאוכזב יתר על המידה (לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

מ.ס. אשדוד נעצרה הערב (שבת) ב-0:0 מאכזב עם בני סכנין מהתחתית, דווקא אחרי שניצחה ברצף את מכבי חיפה ואת הפועל באר שבע. עם זאת, רן בן שמעון, מאמן ה-להיט של עונת 2020/21, לא יצא מאוכזב יתר על המידה.

"היה לי ברור שזה יהיה קשה, מול קבוצה שנלחמת על חייה צריך כלים אחרים וחשיבה אחרת. יש משחקים שאתה כובש גול קטן מחצי מצב ויש ימים שלא. אני גאה בשחקנים. בעבר אשדוד הייתה מפסידה משחקים כאלה", טען המאמן.

"סכנין הראתה שהיא יודעת לעמוד בצורה יוצאת מהכלל על המגרש, היא הראתה את זה גם בבלומפילד", הוסיף בן שמעון והתייחס ליעדים של מי שהפכה לפתע לקבוצת צמרת: "המטרה היחידה המוצהרת היא להגיע לפלייאוף העליון. יש לנו רגל אחת שם, מחכים שגם הרגל השנייה תהיה".

בן שמעון, כזכור, מבוקש בהפועל ב"ש לקראת העונה הבאה - אבל בעלי אשדוד, ג'קי בן זקן, לא ממהר לשחררו. "חבל שיתקיים דיון בסוגיה של רן כי אין שום עסקה", אמר בן זקן ל"שער השבת". "יש הבדל תהומי בין שחקן למאמן, ורן בשום סיטואציה לא ישוחרר לבאר שבע כל עוד זה תלוי בי. אם זה יקרה, אני מתחייב שאעזוב את הכדורגל הישראלי".

מהעבר השני, בני סכנין אמנם עצרה רצף של שלושה הפסדים, אבל גם סגרה משחק רביעי ברצף ללא שער זכות. "ראיתי קבוצה משולהבת, שחקנים שמאוד רוצים והיציאות קדימה היו לא רעות, אבל הייתה חסרה לנו הרגל המסיימת. יש לנו קושי בחלק הקדמי, אבל זה עניין של ביטחון ומומנטום. זו תקופה לא טובה וזה יעבור", הבהיר ניסו אביטן.

אביטן התייחס לעימות עם יושב הראש מוחמד אבו יונס, עימות שכמעט הוביל לעזיבתו את המועדון. "היחסים בין לבין אבו יונס מצוינים", התעקש המאמן. "הייתה התפרצות לא מכובדת לדעתי שפוגעת בכולנו. הוא חיבק אותי אחר כך והמשכנו הלאה. אם היה רוצה לפטר אותי הוא היה עושה את זה. אני מחובר למועדון ולשחקנים וחושב שעוד נעשה דברים יפים".