(ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

תעשו המון כבוד לגבי קניקובסקי. קשר מכבי נתניה תמיד נחשב לכישרון גדול, כזה שבולט במדי הקבוצות בו הוא משחק אבל אחד שעדיין לא ביצע את קפיצת המדרגה. אולי מעכשיו זה יקרה? קניקובסקי בן ה-23 ניצח הערב (שבת) כמעט לבדו את מ.ס אשדוד הלוהטת והעניק לקבוצתו 0:3 גדול ואת המקום השישי בטבלה.

הקשר כבש צמד מרשים, אחד בכל מחצית, סיפק בישול נהדר לכארם ג'אבר ומעבר לסטטיסטיקה היה מעל כולם - הוא רץ, חילץ, מסר ואפילו פגש את המשקוף של יואב ג'ראפי שנותר חסר אונים בין הקורות. לגבי נתניה, למרות התוצאה החד צדדית, היהלומים היו רחוקים מלספק הצגה באצטדיון הביתי. האורחת הייתה זו ששלטה בעיקר בכדור, ושחקניו של ריימונד אטפלד התגוננו וניסו לצאת למתפרצות.

זה הצליח להם. שלוש פעמיים ליתר דיוק. כל השערים של המארחת הגיעו במשחק מעבר, כאשר קניקובסקי ניצח על המקהלה בצהוב-שחור. קניקובסקי העלה את מאזנו לשישה שערי ליגה ושישה בישולים, והוכיח שהוא השחקן מספר 1 של היהלומים, אולי בעונתו האחרונה במועדון? נתניה כאמור עלתה למקום השישי בטבלה כשבאמתחתה 26 נקודות, ועל הדרך נקמה באשדוד על ה-4:0 בסיבוב הראשון.

מנגד, אשדוד שהייתה יכולה להעפיל למקום השלישי במקרה של ניצחון, נותרה במקום הרביעי עם 28 נקודות. החבורה של רן בן שמעון נעצרה אחרי ה-0:4 הגדול על בני יהודה, ותנסה להתאושש על חשבון הפועל בקעת הירדן בגביע ביום שישי, ולאחר מכן תפגוש את הפועל חיפה במסגרת הליגה.