(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
האופציה על מרמנטיני מומשה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
האופציה על מרמנטיני מומשה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

הפועל חדרה הוכיחה בשנים האחרונות שהיא יודעת לפגוע בזרים (קווין טאפוקו נמכר להפועל באר שבע ופרדי פלומן לבית"ר ירושלים) וכעת שניים נוספים שלה גררו התעניינות לא שגרתית. לערוץ הספורט נודע שלאחרונה דחתה הקבוצה הצעות מאיחוד האמירויות על ג'ונתן סיסה וגוסטבו מרמינטיני. ההצעה הועברה לקברניטי חדרה באמצעות עו״ד שחר גרינברג ששהה באיחוד האמירויות במהלך החודש וחצי האחרונים.

"אכן קיבלנו הצעה קוסמת על גוסטבו וסיסה, אבל להפועל חדרה יש משימת הישרדות שיותר חשובה מכל אקזיט כזה או אחר", אישר היועץ המקצועי, אורן גולן. "אני מודה לשחר גרינברג על ניהול משא ומתן והבאת הצעה קוסמת שכזו למועדון צנוע כמו שלנו, אך לפני הכל אנו חייבים להתרכז בהישארות הקבוצה בליגת העל השנה".

אמש הודיעה חדרה על מימוש האופציה על מרמנטיני המצוין לגבי העונה הבאה, בעוד שסיסה חתום בשורות חדרה לעוד עונה וחצי. "הסברנו לקבוצות מדובאי וגם לשחר שלא ננהל שום משא ומתן לגבי אף שחקן שלנו עד שלא נבטיח את ההישארות. נבחן את הסיטואציה שוב בסיום העונה אחרי שנעמוד במטרות שלנו", חתם גולן.

לפני סגירת חלון העברות הודיעה חדרה על צירופו של הקשר מחוף השנהב, סאקו דומבייה, והערב הוא ינחת בישראל ויצטרף לקבוצתו החדשה. בחדרה יצטרכו להכניסו לכושר בהקדם, שכן משחקו האחרון היה לפני כמעט שנה. הקשר סיפר ששמר על כושר, אך במועדון מבינים שייקח זמן עד שיכנס לעניינים.