(צילום: מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
יצטרך לתקן את הדו
יצטרך לתקן את הדו"ח. ליאני (צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

פרשת דוד קלטינס מסתעפת: הבוקר (ראשון) נמצא מבדיקת ההתאחדות לכדורגל, כי השופט לירן ליאני טעה ברישום הצהוב שעמד במחלוקת - במחזור הפתיחה, במשחק בו פגשה הפועל באר שבע את מכבי נתניה.

כפי שפורסם לראשונה בערוץ ספורט: קלטינס שותף למרות שצבר חמישה צהובים

אז, כזכור, נשלף אותו צהוב "בלתי נראה" - שמאחר ולא נודע, קלטינס שותף עם חמישה כרטיסים צהובים אתמול מול הפועל חיפה. מקור הטעות, כך מתברר, היתה בכך שהצהוב נרשם למרואן קבהא ולא לקלטינס.

במקביל, בהפועל באר שבע כעסו על הסאגה: "בדקנו את הנושא לפי המשחק, אמרו לנו שיש לו (לקלטינס) ארבעה. לא ייתכן שעכשיו ניענש".

ליאני תיקן את הדו"ח - ומהרגע שזה קרה, קלטינס מורחק ולא יוכל לשחק נגד מכבי תל אביב בסיבוב ח' של הגביע. בכל מקרה, טענת הפועל חיפה לניצחון טכני נשללה באופן סופי.

תגובת איגוד השופטים: "בבדיקה שקיים הבוקר איגוד השופטים מול לירן ליאני, עולה כי בדו״ח השופט במשחק בין הפועל באר שבע למכבי נתניה במחזור הראשון נרשם בטעות צהוב למרוואן כבהא ולא לדוד קלטינס.  השתתפותו של קלטינס במשחק אתמול מול הפועל חיפה היתה צריכה להימנע במידה והפועל באר שבע הייתה מקבלת התראה בעניין ולכן אינה בחזקת עבירה ולא נזקפת לחובת הקבוצה, זאת בהתאם לתקנון".

"לאור האמור ובהתאם לתקנון המשמעת, קלטינס לא רשאי להשתתף במשחק הקרוב של הפועל באר שבע. מנכ״ל איגוד השופטים, יריב טפר, הנחה את השופטים להקפיד על מילוי הדו״חות כדי למנוע הישנות מקרים כאלה, נדירים ככל שיהיו".