(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

מעודדת מהניצחון על בני סכנין, תצא הערב (ראשון) הפועל חדרה למשחק תחתית נגד הפועל תל אביב. מנחם קורצקי יחסר את המגן המוצהב, דיא לבאבידי, ומי שיפתח במקומו יהיה נועם כהן. כמו כן, לקורצקי יש מספר התלבטויות. עבדאללה ג'אבר, שריצה עונש הרחקה, ישוב לסגל, אך רז נחמיאס רשם משחק טוב נגד סכנין ועשוי להמשיך לקבל את הקרדיט.

התלבטות נוספת היא לגבי המערך. נגד סכנין עלתה חדרה עם שלושה בלמים, אך ייתכן שקורצקי יוותר על אחד מהם הערב לטובת לירן רוטמן, הרכש החדש מבית"ר ירושלים. החלוץ הניגרי, מארשל אודה, שריצה עונש הרחקה, ישוב לסגל.

קורצקי אמר לקראת המשחק: "הפתיחה שלי בחדרה הייתה טובה, עם שלוש נקודות חשובות בסכנין. כמובן שנרצה להשתפר בכמה פרמטרים במשחק הקרוב, וצפוי לנו משחק שונה לגמרי. אנחנו משחקים מול קבוצה ששינתה את פניה, עם המון שחקנים חדשים. כמובן שהתכוננו בהתאם ונבוא מוכנים. הפועל תל אביב היא יריבה ישירה שלנו בתחתית, עשינו כמה התאמות ואני מקווה שהחבר'ה יבואו מוכנים כדי לקחת שלוש נקודות".

המאמן סיכם שבוע בתפקיד: "אני חושב שכולם ראו שהפועל חדרה הייתה מאוד כשרונית גם לפני שבאתי, שיחקה כדורגל כמו שצריך, אולי סבלה קצת מחוסר מזל ומחוסר ביטחון. במשחק בסכנין היה חשוב לי מאוד להחזיר לשחקנים את הביטחון, פחות היה חשוב לי איך אנחנו נראים, והיה ברור שזה יגיע רק עם ניצחון. ברור לגמרי שבעקבות התוצאה בסכנין גם האווירה פה מצוינת, אבל כמובן שאנחנו לא נחים לרגע. כולם צריכים לעבוד יותר קשה ונעשה את הכל על מנת להשיג את המטרה שלנו".

הרכב משוער: רובי לבקוביץ'; נועם כהן, ג'ונתן סיסה, טל כחילה (לירן רוטמן), עידו לוי, רז נחמיאס (עבדאללה ג'אבר); תמיר גלזר, מוחמד אוסמן, מקסים פלקושצ'נקו; גוסטבו מרמינטיני ושובל גוזלן.