(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
איינבינדר. צפוי להמשיך ב-11 (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
איינבינדר. צפוי להמשיך ב-11 (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

צפירת הרגעה בהפועל תל אביב לאחר שכל בדיקות הקורונה של אנשי הצוות המקצועי ושל השחקנים חזרו הבוקר (שבת) שליליות. כזכור, בעקבות ההתפרצות בבית"ר ירושלים, שמולה שיחקו ביום שלישי האחרון, האדומים ערכו אתמול בדיקות וכעת יכולים להמשיך בהכנות לקראת המשחק מול עירוני קריית שמונה (ראשון, 20:00) בראש שקט מהבחינה הזאת.

בצד המקצועי, בעקבות הניצחון על בית"ר ירושלים, ישנה תחושה של אופטימיות במתחם חודורוב, אך המסר שיוצא מאנשי המועדון בימים האחרונים הוא שחייבת להיות לניצחון המשכיות: "חייבים להמשיך לנצח בכל הכוח".

אדי גוטליב, שפצוע במפשעה, עדיין מתאושש ולא יהיה כשיר להתמודדות. הבלם חזר בהדרגה לאימונים ובקבוצה מקווים שאולי הוא יהיה כשיר למשחק הגביע מול הפועל אשקלון בחמישי. שי אליאס יעדר בעקבות כרטיסים צהובים ומי שצפוי להחליף אותו הוא שי אייזן. בן ביטון ודן איינבינדר צפויים להמשיך ב-11.

"קודם כל, הייתה לנו בהחלט אנחת רווחה שכולנו יצאנו שליליים ואף אחד לא נדבק במשחק מול בית"ר", אמר ניר קלינגר לקראת ההתמודדות. "אנחנו מודעים למסע המאתגר שהתחלנו לפני שני משחקים עם השחקנים החדשים, מסע הישארות בליגה, ורק על זה אנחנו מסתכלים כרגע".

"מקווה מאוד שנוכל לשמור על מחויבות, דריכות והתקדמות מקצועית, כמו שעשינו בשני המשחקים האחרונים", המשיך מאמן האדומים, "וגם לשפר את הדברים הפחות טובים, בעיקר בדקות הסיום, שפחות יצאנו קדימה, למרות שאני יודע שזה טבעי כשאתה כל כך רוצה לנצח. אנחנו משחקים מחר מול קבוצה מהחלק העליון של הטבלה, ואנחנו צריכים לבוא מוכנים ומלאי אמביציה". 

בן ביטון הוסיף: "יש לנו מחר משחק חשוב וקשה מול ק"ש. אנחנו נותנים להם את הכבוד, אבל מבחינתנו אנחנו באים כל משחק להיראות טוב ולנצח. התחלנו תהליך לפני שבוע ואני מאוד מאמין בקבוצה ובחברים שלי, ושנדע להמשיך ביכולת הטובה מול בית"ר".