הקבוצה בדרך לעוד משחק ביתי (צילום: מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
הקבוצה בדרך לעוד משחק ביתי (צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
"רוצים להשאיר את הנקודות בבית". אביטן (צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

כשמגפת הקורונה השנייה כמעט מאחוריה, בני סכנין תארח הערב (חמישי, 20:15) את הפועל באר שבע. מלבד מוחמד עותמאן, יתר הנדבקים שבו לסגל - כשהבולטים שבהם, נייג'ל האסלביינק ואוסמה חלאיילה רשמו שני אימונים ויפתחו בהרכב. "מרבית הנדבקים חזרו, אבל לא התאמנו תקופה ארוכה. אני מקווה שנחזור להציג את היכולת שהצגנו בעבר", אמר ניסו אביטן.

עטאא ג'אבר שריצה עונש הרחקה נגד מכבי חיפה, ישוב להרכב במקום סבסטיאן ולאסקז הפצוע (קרע קטן בתאומים). במקביל, במועדון עושים מאמצים על מנת להעביר בבקרה את דיין קלי ומופלח שלעאטה שהצטרפו לקבוצה. "הם שחקנים שרציתי ויכולים לתרום לנו ולתת יותר עומק", אמר מאמן סכנין.

אביטן התייחס למשחק הערב: "הפועל באר שבע היא קבוצה מצוינת, היא בצמרת, אנחנו מכירים את ההישגים של הפועל באר שבע. אנחנו מבחינתנו צריכים להתעסק בעצמנו ולהפוך את "דוחא" שוב למבצר, לתת מלחמה ולהשאיר את הנקודות פה. כרגע משחקי הבית הם נקודות התורפה שלנו, אנחנו צוברים נקודות בחוץ ולא בבית. ברגע שנתקן את זה נהיה במצב יותר טוב".

ההרכב המשוער: מחמוד קנדיל; דניאל טוויזר, מארון גנטוס, חגי גולדנברג, יזן נאסר, איהאב שאמי; בירם כיאל, איהאב גנאיים, עטאא ג'אבר (מוטי ברשצקי); נייג'ל האסלביינק ואוסמה חלאיילה.