(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
שוב מתוח ובועט? שועה (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
שוב מתוח ובועט? שועה (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בית"ר ירושלים חזק בתמונה סביב עומר אצילי: היום (חמישי) נפגש בעלי הקבוצה, משה חוגג, עם שחקנה לשעבר של אפואל ניקוסיה והבהיר לו: "אני מאוד רוצה אותך". אצילי, בתגובה, הפנה את חוגג לסוכנו, רונן קצב, בטענה כי הוא זה שינהל את המשא ומתן בסופו של תהליך.

גורם בכיר במועדון אמר על השחקן שנחת לפנות בוקר בישראל: "גם אנחנו וגם מכבי חיפה רוצים את אצילי. כסף זה לא בעיה והוא קיבל הצעה יפה. עומר צריך להחליט איפה הוא רוצה לשחק". על אף המאמץ של הירושלמים כרגע השחקן עדיין מעדיף לחתום אצל הירוקים.

ובנושא אחר: בקבוצה נרשמה שביעות רצון גדולה מאוד, אחרי ה-0:4 אמש מול הפועל חדרה. "שינוי השיטה עושה את כל ההבדל. אנחנו נראים כמו קבוצה והתוצאה יכלה להיות גדולה יותר". הכוכב הגדול היה אלירן עטר שכבש שלושער וזכה להרבה מחמאות.

בצוות המקצועי אמרו: "הוא עובד כמו שלא עבד באף קבוצה. הנתונים שלו ב-GPS מרשימים". כמו כן, גם ירדן שועה קיבל מחמאות ועבר שינוי פיזי גדול: "הסברנו לו שבלי להיכנס בצורה רצינית לחדר כושר יהיה לו קשה להתמודד. הוא ירד באחוזי שומן, העלה מסת שריר ושינה תזונה. עכשיו רואים את התוצאות, הוא כוכב כדורגל". בנוסף, גם עידן ורד ואביאל זרגרי זכו להרבה מחמאות.

תקרית קטנה התרחשה בסיום כאשר שועה, אחד המצטיינים, ביקש לבעוט כדור חופשי אבל מיכאל אוחנה בעט בסופו של דבר. שועה התווכח ובמקום לשמוח בסיום ירד עצבני לחדר הלבשה. סלובודן דראפיץ' שוחח איתו על העניין.