(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

יש משחקים שעדיף לשכוח, והמפגש הערב (חמישי) בין בני סכנין לבית"ר ירושלים הוא בלי ספק אחד מהם. שתי הקבוצות קיוו לחזור למסלול הניצחונות, אבל בפועל הן הציגו רע ונרפה והקרב הסתיים ב-0:0 משמים.

אז מה ראינו היום? בעיקר עבירות ופציעות. בצד הצהוב, אור זהבי הוא המצטרף החדש לרשימת החיסורים הגדולה של סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה, כאשר הבלם נפגע בראשו וסיים את חלקו בדקה ה-14. בצד השני, החבורה של ניסו אביטן איבדה את בירם כיאל, שנפצע בשריר הירך האחורי בסיומה של המחצית הראשונה. גם יזן נאסר נפגע וסיים את דרכו אצל סכנין.

בכל אופן, אם ננסה להכריע מי הייתה טובה יותר, אז המארחת היא זו שבאמת רצתה לנצח היום. האדומים של אביטן ניסו להחזיק יותר בכדור, וכתוצאה מכך הגיעו למספר מסוים של מצבים, אותם לא הצליחו לתרגם לשערים. אצל בית"ר אי אפשר לציין דברים חיוביים, כאשר גם שחקן הרכש, ניקו אולסק שפתח, לא תרם יותר מדי.

בעקבות זאת, הצהובים שחורים ממשיכים לשקוע בבינוניות כאשר הם ימשיכו עוד שבוע במקום התשיעי בטבלה. ביום ראשון הם ינסה לצאת לדרך חדשה בסיבוב ח' של הגביע כאשר הם יתארחו אצל עכו.

ומה עם סכנין? החניכים של אביטן ינסו גם להמשיך הלאה בגביע עם משחק ביתי מול הפועל חדרה ביום שני. אחר כך האדומים יארחו את הפועל חיפה, וינסו לחזור לנצח בליגה אחרי חמישה משחקים.