(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
גוזלן חוגג את שער הניצחון (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
גוזלן חוגג את שער הניצחון (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בקיץ האחרון אריק ינקו היה במו"מ עם הפועל חדרה, ובמועדון כבר חשבו שהדברים סגורים, אך השוער העדיף לחתום במכבי פתח תקווה. בחדרה כעסו על המהלך, אך החליטו לא לבקר את השוער בפומבי. אמש (ראשון) ינקו טעה בגדול וסידר לשובל גוזלן את שער הניצחון במשחק בין שתי הקבוצות, שהסתיים ב-0:1. בחדרה סיכמו: "יש קארמה, ההיסטוריה הוכיחה את זה".

לפני המשחק הדליקו אנשי המועדון נרות מקברי צדיקים והניחו אותם על השולחן של הכרוז, יגאל רובין. לטענתם, הנרות המבורכים היו מהסיבות לניצחון. האמונות הטפלות לא הסתיימו בכך, שכן מלבד הקונוסים שכבר הפכו למנהג קבוע, הפעם מנהל הקבוצה איציק טפירו דאג להניח תפילין לכובש השער, גוזלן, בבוקר המשחק.

שחקני הקבוצה הקדישו את הניצחון לטפירו, שחוגג היום את יום הולדתו. הם שרו בחדר ההלבשה והרימו את מנהל הקבוצה. כמו כן, גוזלן הקדיש את השער לאיש המשק מהפועל קריית שמונה, אלברטו ישראל ז"ל, שנפטר בסופ"ש האחרון. גוזלן שיחק שלוש עונות בקבוצה הצפונית.

בתוך כך, הניצחון הזה העלה את הפועל חדרה אל מעל הקו האדום. מאזנו של מנחם קורצקי עומד על 7 נקודות מארבעה משחקים, וכרגע קבוצתו נראית בדרך הנכונה.

במועדון החמיאו למקסים פלקושצ'נקו, שעלה לשחק עם זריקה ונתן משחק לחימה, כולל רגע במחצית הראשונה כשהוא נשכב על הדשא ונגח בכדור בזמן שרגלו של אור אינברום מפספסת את ראשו של קשר חדרה בסנטימטרים בודדים. ככלל, קורצקי היה מרוצה מהלחימה והמחויבות של חניכיו. בנוסף, שלום אדרי רשם בכורה במדי חדרה ומקס גרצ'קין שב לשחק לאחר תקופה ארוכה.