(לירן מולדובן) (צילום: ספורט 5)
(לירן מולדובן) | צילום: ספורט 5
ספורי עובר לאשדוד (לירן מולדובן) (צילום: ספורט 5)
ספורי עובר לאשדוד (לירן מולדובן) | צילום: ספורט 5

סיפוק גדול בהפועל ב"ש אחרי ששגיב יחזקאל חתם לשלוש שנים וחצי כפי שנחשף בערוץ הספורט. החלוץ שישתכר כ-180 אלף דולר בעונה לא כולל בונוסים, שדרג את שכרו ב-30% ממה שהרוויח באשדוד. "הוא כוכב כדורגל. יוסי אבוקסיס רצה אותו מהרגע הראשון ואלונה רק חיכתה לרגע הנכון", אמר גורם בקבוצה.

לבקשת ראשי המועדון, העביר אליניב ברדה את האימון מהבוקר לערב כדי שיחזקאל יוכל ליטול חלק ולשחק כבר במשחק הקרוב מול הפועל חיפה. את הדרך ההפוכה יבצע רמזי ספורי, שיעבור בהשאלה לאשדוד לשלושה חודשים. הקשר מחזיק בחוזה לשלוש שנים נוספות בב"ש ויחזור בעונה הבאה.

ומה בגזרת המאמן? אליניב ברדה יעמוד על הקווים גם במשחק בשבת נגד הפועל חיפה - כך החליטה בעלי הקבוצה אלונה ברקת. אחרי המשחק מול האדומים מהכרמל תשב ברקת עם הצוות המקצועי ותקבל החלטות, כאשר לא מן הנמנע שהישיבה תתקיים בסופו של דבר רק אחרי משחק הגביע מול מכבי ת"א.

ברקת מעריכה מאוד את ברדה וגם אם יוחלט להזיזו מתפקיד המאמן, הוא יישאר במערכת בתפקיד מקצועי ובעל השפעה. גורמים במועדון לא פסלו את האפשרות ששרון מימר יגיע לכמה חודשים, כמו גם את הרצון לבחון את מועמדותו של רוני לוי, שממתין למקומות בטיסה חזרה לארץ ממיאמי בשבת הקרובה. בב"ש סקפטיים לגבי האפשרות שימונה מאמן זר מאחר וברקת פחות נוטה לכך.