(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
בני יהודה ובית
בני יהודה ובית"ר מעוניינות. חוזז (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5

שנתיים וחצי מאז שחתם במכבי תל אביב, האם איתי שכטר בדרכו לתחנה הבאה? לערוץ הספורט נודע כי החלוץ נחוש לעזוב את הקבוצה, לאחר שהבין כי לא בונים עליו, גם לאחר פיטוריו של דוניס והגעתו של המאמן החדש, פטריק ואן לוון. לסובביו אמר שכטר: "יש לי מה לתרום. אם זה לא יהיה כאן, זה יהיה במקום אחר. אני לא מוכן להיות נער פוסטר".

הנתונים, אגב, תואמים את התחושות של שכטר: עד כה בליגה, החלוץ רשם 273 דקות בלבד וכבש רק פעמיים. ההערכה היא שבמכבי לא יעמדו בדרכו של שכטר, וכמו כן לא צפויים לבקש עליו פיצוי, כאות הערכה לשחקן שמסיים את החוזה שלו בסוף העונה. לא מעט קבוצות בליגה כבר הביעו עניין בשכטר, ומוכנות להציע לו חוזה לעונה וחצי.

בסה"כ יש לשכטר (עד היום) 73 הופעות ו-16 שערי ליגה במדי מכבי תל אביב, כמו גם זכייה בשתי אליפויות מאז חתם במועדון. שכטר, ששיחק בכל "ארבעת הגדולות" - מכבי חיפה, הפועל תל אביב, בית"ר ירושלים ומכבי - ככל הנראה בדרכו לתחנה הבאה.

אבל לא רק שכטר מעוניין לעזוב: גם ניק בלקמן, אדוארדו גררו ומתן חוזז סובלים מאותה הבעיה, לא משחקים, ובכל מקרה חלקם יעזוב את המועדון בינואר. מי שכבר התעניינו בשירותיו של מתן חוזז לעונה הבאה הן בית"ר ירושלים ובני יהודה (במדיה שיחק בעבר).

ואחרי כל העזיבות, יש גם מי שמצטרף: אנדרה ג'ראלדש צפוי לחתום היום רשמית על החוזה במכבי תל אביב, אחרי שאתמול נחת - ושוחרר באופן רשמי מקבוצתו הקודמת, אפואל ניקוסיה.