(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
בוזגלו. חוסר מזל (מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
בוזגלו. חוסר מזל (מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

חלון ההעברות בפתח ובהפועל חיפה כבר החלו בהכנות לאחר שאתמול (שני) פורסם באתר ערוץ הספורט שחיים סילבס הודיע לאלמוג בוזגלו ולעידו לוי כי אינם בתוכניות המקצועיות. במקביל, במועדון ממשיכים לחפש בלם זר, ויש גם מועמד חדש על הפרק לחלק ההתקפי.

כאמור, חיים סילבס ממשיך לתור אחר בלם זר למרכז ההגנה שלו, אך לשם כך הוא נאלץ לפנות תקציב ולשחרר שחקנים מהחוליה העמוסה. מלבד לוי, בצוות המקצועי שקלו לשחרר בלם נוסף, אך יואב כץ פסל זאת על הסף: "מבחינתי, אין כרגע מקום למהלך כזה. אנחנו צריכים להתחזק בהגנה ושוקלים באיזה עמדה, וגם מגן ימני או קשר אחורי הם אופציה".

בחלק ההתקפי, שמות רבים עלו על הפרק כמו אלון תורג'מן, שאליו נעשתה פניה רשמית כפי שפורסם בערוץ הספורט, וכן גם פאטוס בצ'יראי על הכוונת. היום נודע כי גם איתי שכטר מועמד לחזק את ההתקפה. "איתי הוא שחקן מצוין, הוא בהחלט אופציה טובה מבחינתי", סיפר הבעלים.

על שחרור השחקנים אמר: "אני חושב שזאת הייתה החלטה של חיים יותר משל כל אחד אחר. אנחנו צריכים להתחזק ובשביל זה גם לשחרר שחקנים, כי ישנן הגבלות של משרד האוצר לתקציב", סיפר כץ והתייחס גם להחלטה לשחרר את בוזגלו: "בוזגלו היה איתנו שנתיים וחצי ובהתחלה נפצע בצולבת, מאוחר יותר בכתף ועכשיו גם הייתה לו קורונה. אני מעריך אותו והיו איתו יחסים מצוינים, אבל גם הרבה חוסר מזל".

במקביל במועדון יכולים לנשום לרווחה משום שכלל השחקנים נמצאו שליליים לנגיף הקורונה. זאת לאחר סבב הבדיקות שנערך אתמול, בשל הימצאותו של פיזיותרפיסט הקבוצה חיובי לנגיף.