(נמרוד גליקמן) (צילום: ספורט 5)
(נמרוד גליקמן) | צילום: ספורט 5
מימר, מי יהיה המחליף? (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
מימר, מי יהיה המחליף? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

עוד לפני ההפסד להפועל קריית שמונה, בהפועל חדרה התקבלה החלטה כי כל תוצאה מלבד ניצחון תוביל לסיום דרכו של שרון מימר. לפיכך, במועדון לא המתינו זמן רב ומיד בסיום המשחק זימנו את מימר לשיחה, בה הודיעו לו על סיום תפקידו. עבור היועץ המקצועי, אורן גולן, זאת הייתה החלטה קשה - הוא העריך את המאמן מקצועית וברמה האישית הייתה ביניהם כימיה טובה.

בחדרה נפרדו ממימר בכבוד, לאחר שהחזיק בתפקיד מעל לשנה. "נתנו למימר גיבוי, מאוד רצינו שזה יצליח, הוא מאמן מצוין, אבל לפעמים הדברים לא מסתדרים כפי שרוצים", אמר גורם בהנהלת חדרה. המאמן היוצא הגיע למתחם האימונים ונפרד משחקניו ואנשי הצוות המקצועי: "זאת הייתה תקופה טובה, אוהב את כולכם. אני מאמין ביכולות שלכם, אל תתנו לאף אחד לפקפק בכם. בהצלחה לכולם בהמשך". את האימון העביר העוזר, רן קוז'וק.

גולן ויתר חברי ההנהלה דנו במועמדים להחליף את מימר, כאשר ירון הוכנבוים, מאמנה של הפועל נוף הגליל, היה המועמד הבכיר להתמנות למשרה. אולם קבוצתו, שמוליכה את הליגה הלאומית לא הסכימה לשחררו.

לאחר מכן המאמן התייחס למעבר, שלא יצא לפועל: "חדרה אכן פנו אלי, העברתי את הפנייה לגיל, ראש העיר נכנס לעניינים והם הבהירו לי שהם לא רואים מצב שאני עוזב את המועדון. שמח להישאר בהפועל נוף הגליל שכבר מזמן הפך לביתי השני".

כתוצאה מכך, נותרו שלושה מאמנים מובילים לקבל את התפקיד בחדרה - מנחם קורצקי, ליאור זדה ועמיר תורג'מן. כזכור, שלושתם לא מחזיקים בחוזה עם קבוצה כשקורצקי אימן בפעם האחרונה את הפועל ראשון לציון, זדה את סקציה נס ציונה ותורג'מן את כפר סבא. בתוך כך, זדה מסתמן כאחד מהשמות הבולטים ובמועדון כבר החלו לגשש עם המאמן, שהדריך בעונה שעברה את נס ציונה בליגה הבכירה. זאת במטרה שהוא יעמוד על הקווים במשחק מול בני סכנין.

בתוך כך, ההפסד לק"ש הוריד את חדרה אל מתחת לקו האדום, כשרק מאזן שערים עדיף משאיר אותה במקום ה-13. עוזר המאמן, קוז'וק, לא צפוי לעזוב ויאמן את הקבוצה עד שימונה מאמן קבוע. החלוץ הניגרי, מארשל אודה, שהורחק אמש, ייעדר מהמשחק נגד בני סכנין.