(צילום: דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5
מפנה מקום. חוגג (באדיבות בית
מפנה מקום. חוגג (באדיבות בית"ר ירושלים) | צילום: ספורט 5

סאגת בית"ר ירושלים ואנטואן קונטה נמשכת: הבוקר (שני), הודיעה הקבוצה רשמית לשחקנה הצרפתי כי אינו שייך עוד לסגל הקבוצה. ההודעה הגיעה בעקבות פניית הצרפתי למועדון, שטען כי אינו יכול להגיע לישראל "מאחר והוא עסוק" (לדבריו). בתגובה, בית"ר שלחה אליו מכתב בו הודיעה כי התנהלותו החל מעונת המשחקים הנוכחית, ועוד לפני כן, מהווה הפרת חוזה - וקונטה למעשה שוחרר מהמועדון.

קונטה, כידוע, נמצא בצרפת עקב משפטו שמתנהל בימים אלה, כשלאחרונה נגזרה עליו שנת מאסר (כאשר הצרפתי מתכוון לערער). הצרפתי למעשה לא שיחק בבית"ר מאז שהשלים תשעים דקות בניצחון 0:4 על הפועל חדרה, לפני כחודש (6 בינואר). בשני המשחקים שנערכו מאז, נגד קרית שמונה והפועל ת"א, הוא לא היה שותף.

חשוב לציין כי ההודעה הזו לקונטה לא מגיעה בחלל ריק: בית"ר מחפשת לפנות מקום בסגל, על מנת לצרף שחקנים זרים חדשים (גם דיוגו ורדסקה הוקפא על מנת שניתן יהיה להחתים את המונטנגרי מרקו יאנקוביץ'). כרגע במצבת הזרים של בית"ר נמצאים עלי מוחמד, גלאופילו האסלביינק, סנטיאגו אוקאמפוס, מתאוסיניו (שלא נמצא בארץ), ורדסקה וקונטה. יאנקוביץ' הוא למעשה הזר השביעי, כשלבית"ר מותר להחתים רק שישה. שחרור הפורטוגלי והצרפתי אמור לפנות מקום למונטנגרי ולזר נוסף.