(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
ערב הגנתי מצוין. קהת (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
ערב הגנתי מצוין. קהת (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אחרי שבית"ר ירושלים הושבתה מפעילות בעקבות מכת הידבקות בתוך המועדון, נגיף הקורונה תקף גם את הפועל קריית שמונה. עידן נחמיאס וזיו מורגן, שפתחו אמש (ראשון) בהרכב מול הפועל תל אביב, נמצאו חיוביים. מהמועדון נמסר כי כל השחקנים ואנשי הצוות יעברו בדיקות. ק"ש אמורה לארח בשבת הקרובה את מכבי פ"ת במסגרת המחזור ה-19, אבל בשלב זה, באופן טבעי, קיים ספק באשר לקיום המפגש.

החדשות האחרונות העיבו על אירועי המשחק בבלומפילד, משם יצאה החבורה של קובי רפואה עם נקודה (1:1) בזכות שער שוויון בדקה ה-94. לאחר 17 משחקים, ק"ש במרחק ארבע נקודות מהמקום השלישי ורק נקודה ומשחק פחות מהכרטיס לפלייאוף העליון. במועדון אמרו: "העונה בניגוד לשנים קודמות אנחנו ווינרים ובאמת בתמונת הפלייאוף".

בהיעדרותו של לוסיו, העניק רפואה הזדמנות לחלוץ עבדאללה חליחל (שבעונה שעברה כבש את השער שהשאיר את ק"ש בליגה, מול נס ציונה) לפתוח בהרכב לראשונה העונה. עד המשחק היו לו פחות מ-50 דקות וזה השיב בשער ששווה נקודה.

רועי קהת רשם משחק טוב עם 11 חילוצים, 5/7 במאבקים האוויריים ואחוז הדיוק במסירה הגבוה בקבוצה. גם לאורי דהן שהיה מעורב בעימות האלים עם לוסיו ושב להרכב, היה משחק טוב. הוא רשם 12 חילוצים, 3/3 בתיקולים, 12/19 במאבקים וללא עבירות. מוחמד שכר שחזר להרכב, ספג מכה חזקה ברגלו בפתיחת המחצית השנייה והוחלף. למרות הסגל הקצר, אופיר מזרחי כלל לא שותף, זאת הפעם השנייה ברציפות שהוא לא מקבל דקות.